آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , Tuesday 10 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83304
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  آیت‌الله سیستانی در پاسخ به نامه آیت‌الله صافی گلپایگانی درباره آزادسازی موصل نوشت رشادت‌ها و جانفشانی‌های مردم غیور عراق در کارزار سرنوشت‌ساز 3 سال گذشته باعث بسی افتخار و مباهات و شایسته قدردانی و تشکر فراوان است.

  پاسخ آیت‌الله سیستانی به نامه آیت‌الله صافی گلپایگانی درباره آزادسازی موصل+عکس

  آیت‌الله‌العظمی سیستانی پاسخ نامه تبریک آزادسازی موصل آیت‌الله‌العظمی صافی گلپایگانی را صادر کردند، این پاسخ امروز توسط حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی تقدیم ایشان شد، متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب مستطاب آیت‌الله آقای حاج شیخ لطف‌الله صافی گلپایگانی دامت برکاته السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته امید است پیوسته در ظل توجهات […]

  آیت‌الله‌العظمی سیستانی پاسخ نامه تبریک آزادسازی موصل آیت‌الله‌العظمی صافی گلپایگانی را صادر کردند، این پاسخ امروز توسط حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی تقدیم ایشان شد، متن پیام به این شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  جناب مستطاب آیت‌الله آقای حاج شیخ لطف‌الله صافی گلپایگانی دامت برکاته

  السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

  امید است پیوسته در ظل توجهات و عنایان خاصه حضرت ولی عصر ارواحناه فداه از جمیع بلیات محفوظ و مصون بوده باشید. پیام تبریک حضرتعالی به مناسبت آزادسازی شهر موصل از جور داعشیان تکفیری واصل و موجب تشکر و امتنان گردید.

  رشادت‌ها و جانفشانی‌های مردم غیور عراق از پیر و جوان، بزرگ و کوچک در کارزار سرنوشت‌ساز سه سال گذشته هر چند برای اینجانب دور از انتظار نبود، ولی حقاً که باعث بسی افتخار و مباهات و شایسته تقدیر و تشکر فراوان است.

  امیدوارم با دعای خیر حضرتعالی شر اشرار و کید فجار از کشور عارق و دیگر بلاد اسلام دفع و امنیت کامل و آسایش تمام را خداوند منان به همگان ارزانی دارد.

  والمرجومنکم ان لاتنسونا من صالح الدعاء فی مظان الاجابه کمالا انساکم ان‌شاء‌الله تععالی.

  ۱۱ شوال المکرم

  ۱۴۳۸

  علی حسینی سیستانی

   

  برچسب ها :

  نظرات