آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83233
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  بلایی که سهل انگاری بیمارستان های دولتی بر سر دختر بچه ۱۴ ساله و خانواده اش آورد/ چشم امید یک خانواده به دستان هموطنان+ عکس

  هدیه 14 ساله این روزها در شرایطی بدی بسر می برد، پاهایش توان ایستادن ندارند، روز به روز لاغرتر می شود و از طرفی مهلت قرارداد منزل استیجاری که در آن سکونت دارند تا ده روز دیگر به پایان میرسد و آن ها پول مناسبی هم برای اجاره منزل جدید ندارند.

  آوای شمال/ هدیه دختر ۱۴ ساله ای است که تیرماه سال گذشته به دلیل بیماری انسداد روده در کرمانشاه تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

  به گفته مادرش بعد از ۴ ماه نیاز به عمل مجدد پیدا میکند اما پزشکان کرمانشاهی از عمل مجدد او امتناع میکنند و او را به تهران منتقل می کنند و بعد از اینکه بیمارستان های دولتی از پذیرش وی خودداری میکنند هدیه ۱۴ ساله در بیمارستان گلستان تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

  پس از عمل هم، بیمارستان های دولتی و پزشکان از پذیرش این دختر بچه ۱۴ ساله امتناع می کنند و هدیه زیر نظر پزشکی که عمل جراحی وی را قبول کرده بود تحت درمان قرار می گیرد.

  اما پدر هدیه از ابتدای سال ۹۶ بیکار میشود و خانواده آن ها که از وضعیت مالی خوبی هم برخوردار نیستند دیگر از پس پرداخت هزینه های درمانی هدیه بر نمی آیند.

  هدیه ۱۴ ساله این روزها در شرایطی بدی بسر می برد، پاهایش توان ایستادن ندارند، روز به روز لاغرتر می شود و از طرفی مهلت قرارداد منزل استیجاری که در آن سکونت دارند تا ده روز دیگر به پایان میرسد و آن ها پول مناسبی هم برای اجاره منزل جدید ندارند.

  حال اما چشم امید هدیه ۱۴ ساله و خانواده اش به دستان شما هموطنان است؛ راههای مشارکت در این فراخوان واریز هر مبلغی از طریق شماره کارت (۶۲۷۳۸۱۱۰۸۲۲۹۰۶۵۸) به نام خیریه جوادالائمه است.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۰۹۲۱۴۱۹۴۷۳۲ یا ۰۹۲۱۴۱۹۱۶۵۵ تماس حاصل فرمایید.

   

  برچسب ها :

  نظرات