آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8323
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  جشنواره سرباز جوان در فرماندهی ویژه غرب استان تهران برگزار شد

  آوای شمال/ بعدازظهر دوشنبه همزمان با نهمین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور مسئولان معاونت نیروی انسانی ناجا، معاونین و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران، جانشنی فرماندهی غرب استان تهران، فرمانده سپاه شهریار و جمعی از مسئولان، دومین جشنواره سرباز جوان در ستاد این فرماندهی برگزار شد. […]

  آوای شمال/ بعدازظهر دوشنبه همزمان با نهمین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور مسئولان معاونت نیروی انسانی ناجا، معاونین و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران، جانشنی فرماندهی غرب استان تهران، فرمانده سپاه شهریار و جمعی از مسئولان، دومین جشنواره سرباز جوان در ستاد این فرماندهی برگزار شد.

  رئیس اداره امور کارکنان وظیفه و معاونت نیروی انسانی ناجا هدف از برگزاری این مراسم را تقدیر از خدمات و تلاش های بی شائبه سربازان وظیفه دانست و اظهار داشت: برگزاری این جشنواره به تمام یگان های نیروی های مسلح ابلاغ شده و امروز نیز این مراسم در سطح استانی و یگانها برگزار می شود.

  سرهنگ رضا عرب ادامه داد: در این مراسم تعدادی از سربازان وظیفه که در ارزیابیها موفق به کسب بیشترین امتیاز شده اند، به عنوان نمونه و برتر انتخاب می شود که در نهایت به جشنواره اصلی که در خرداد ماه ۹۴ همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و به میزبانی ناجا برگزار می شود، معرفی شده و از میان این نمونه ها، برترین های کشوری انتخاب می شود.

  در ادامه جانشین فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران عنوان کرد: این مراسم با هدف تجلیل و تقدیر از سربازان وظیفه و به منظور تشویق این افراد برگزار شده است تا بتوانند با روحیه بهتری ما را در  اجرای ماموریتها یاری رسانند.

  سرهنگ افضل گلزاری افزود: این مراسم برای دومین بار در غرب استان تهران برگزار می شود و مواردی از جمله نظم و انضباط، انجام صحیح وظایف و ماموریتها در ارزیابی سرباز نمونه مورد توجه قرار گرفت.

  گفتنی است، در این مراسم از تعدادی سرباز نمونه تقدیر شد و شش سرباز به مرحله کشوری این جشنواره در خردادماه ۹۴ معرفی شدند.

  برچسب ها :

  نظرات