آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 14 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8314
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  این چند عکس از مسؤولان نظام و باقی قضایا

  آوای شمال/ پرده اول: ناطق نوری و کاخ سلطنتی تصویر زیر نشان دهنده محل سکونت ناطق نوری است. ویلایی بزرگ و مجلل که نشان دهنده خوی اشرافی گری علی اکبر ناطق نوری است. گویی این یار سابق امام که امروز در ردای بازرس بیت رهبری فعالیت میکند، این القاب  را برای خود همچون پوششی قرار […]

  آوای شمال/ پرده اول: ناطق نوری و کاخ سلطنتی

  تصویر زیر نشان دهنده محل سکونت ناطق نوری است. ویلایی بزرگ و مجلل که نشان دهنده خوی اشرافی گری علی اکبر ناطق نوری است. گویی این یار سابق امام که امروز در ردای بازرس بیت رهبری فعالیت میکند، این القاب  را برای خود همچون پوششی قرار داده است تا بتواند بیش از پیش بر بیت المال چنگ اندازی کند.

   

  اما حقیقت امر این است که این تصویر حضور علی اکبر ناطق نوری در هتل در سفر به کشور اوگاندا و شرکت در اتحادیه بین المجالس است. و چنین نما و دکوراسیونی در یک هتل خارجی و آن هم برای یک مهمان سیاسی امری کاملا طبیعی است و هیچگاه مسئولین کشورمان از ابتدای انقلاب تا کنون، برای سکونت در کشور های دیگر از مسافرخانه یا هتل های معمولی استفاده نکرده اند.

  پرده دوم: کمر درد مسئولین

  تصویر زیر نشان دهنده بی حرمتی گروهی از ساکتین فتنه در بیت رهبری است که بدون توجه به ورود معظم له و برخلاف رفتار دیگر نمایندگان مجلس، از جای خود بلند نشده اند. تا عدم ولایت پذیری و بی احترامی خود را به رهبر معظم انقلاب نشان دهند. این مسئولین که گویا در بیت رهبری دچار کمر درد شده اند، همان افرادی هستند که در زمان ورود آقای هاشمی برای احترام به ایشان از جای خود بلند شده اند.

   


  اما حقیقت امر چنین چیزی نیست! این تصویر دیدار نمایندگان مجلس هشتم با رهبر معظم انقلاب است. در این دیدار بر خلاف سایر نمایندگان مجلس،این افراد (هیئت رئیسه مجلس و چند تن از نمایندگان شاخص مجلس به همراه مسئول دفتر مقام معظم رهبری) به همراه معظم له وارد حسنیه شده اند و ایشان را در لحظه ورود همراهی می کرده اند، پس فرض اینکه در لحظه ورود ایشان بلند نشده اندباطل است. اما نکته دوم اینکه این تصویر در زمانی شکار شده است که این افراد خود را به صف اول رسانده اند و رهبر انقلاب از نمایندگان درخواست می کنند تا بر روی صندلی های خود بنشینند و در واقع نمایندگان در حال نشستن هستند (تصویر حجت الاسلام گلپایپانی) و در این صورت نیز، فرض بی احترامی باطل است و حتی نشستن اینها و سایر نمایندگان نیز نشان دهنده تبعیت از رهبری است.

  پرده سوم: رئیس مجلس متکبر

  تصویر زیر مربوط به حضور علی لاریجانی، در مناطق زلزه زده است که ایشان با غرور و تکبر خود و بر خلاف منشن مسئولین انقلاب اسلامی، زمانی که یک پیرمرد زلزله زده دست خود را به سمت وی دراز کرده بود تا با وی دست دهد. از این کار خودداری کرده بود.

   


  اما تصویر دوم نشان دهنده حقیقت است و اینکه آقای لاریجانی به این مرد آذربایجانی هیچ گاه بی احترامی نکرده است.

   


  تصاویر شکارگر لحظه ها هستند. اما در حقیقت این تصاویر شکارچی حقایقی بوده اند که بدون توجه به باقی تصاویر و لحظه های قبل و بعد از آن، صرفا حقیقت را قربانی کرده اند.

  این تصاویر و نقل قول ها معمولا از سوی جریان های معاند و مخالف نظام منتشر شده و این افراد به میل خود این تصاویر را بر خلاف واقعیت تفسیر می کنند که این جماعت بدون ترس از رسوایی هر روز به تولید چنین داستان های تخیلی می پردازند. اما نکته تاسف برانگیز اینکه برخی از این روایات مربوط به جوانان پاک انقلابی است که در برخی موارد بدون تحقیق، حمل بر خیانت و خباثت مسئولین می کنند و با تفسیرهای غلط و هیجانی خود، به مسئولین تهمت های ناروایی میزنند و گاها در زمین دشمن، مسئولین نظام را به ناپاکی متهم می کنند. در تمکن مالی ناطق نوری و مواضع خاص و قابل تامل علی لاریجانی و ناطق نوری در مقاطع مختلف شکی نیست اما آیا به راستی استناد به چنین تصاویری، و تهمت های ناروا امری پسندیده و مورد رضای خداوند است؟ آیا از راه باطل میتوان مدافع حق بود؟

  فرض را بر آن می گیریم که با چنین اطلاعات غلطی در نظر داریم انتقاد بجایی را بیان کنیم. اما در چنین روزگاری که دسترسی به اطلاعات به راحتی ممکن است، با مشخص شدن حقیقت نه تنها موجب رسوایی خود می شویم و اعتبار خود را نزد دیگران از دست خواهیم داد. بعدها نیز نخواهیم توانست آن انتقاد به حق را مطرح کنیم و تا مدت ها چوب بی اعتباری خود را خواهیم خورد.

  یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَقُولُوا قَوْلًا سَدِیدًا

  ای کسانی که ایمان آورده‌اید! تقوای الهی پیشه کنید و سخن حق بگویید…(احزاب-۷۰)

  باشد که هیچ گاه ایمان خود را با چنین تحریف هایی از دست ندهیم .. 

  برچسب ها :

  نظرات