آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8311
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  صالح فروتن به لیگ حرفه ای نمی رسد/ ۲ بازیکن خارجی جذب کرده ایم

  آوای شمال/ مهدی صاحبیان سرمربی تیم بسکتبال ثامن مشهد در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران در مورد وضعیت تیم خود بعد از استراحت یک ماهه توضیح داد: ما بعد از اتمام مرحله مقدماتی لیگ ملی تنها ۳ روز استراحت کردیم. تمرینات تیم هم به تدریج پرفشارتر شد. صاحبیان از حضور ۲ بازیکن خارجی پست […]

  آوای شمال/ مهدی صاحبیان سرمربی تیم بسکتبال ثامن مشهد در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران در مورد وضعیت تیم خود بعد از استراحت یک ماهه توضیح داد: ما بعد از اتمام مرحله مقدماتی لیگ ملی تنها ۳ روز استراحت کردیم. تمرینات تیم هم به تدریج پرفشارتر شد.

  صاحبیان از حضور ۲ بازیکن خارجی پست یک و پنج در تیم خود خبر داد که هنوز به خاطر امضا نکردن قرارداد نهایی حاضر به مطرح کردن نام آنها نیست. وی گفت: یکی از بازیکنان خارجی به تمرینات تیم اضافه شده و نفر دوم فردا به ایران می رسد. هر دو بازیکن از اروپای شرقی هستند و سعی می کنیم با حضور آنها در لیگ حرفه ای، بازی های با کیفیت تری داشته باشیم.

  از دست دادن فروتن ضربه بدی به تمام تیم بود

  وی در مورد شرایط صالح فروتن که دو هفته قبل زانوی خود را جراحی کرد، گفت: فروتن به خاطر عمل ACL زانو به لیگ حرفه ای نمی رسد. از دست دادن وی ضربه بدی برای ما بود. به جز اینکه به عنوان یک بازیکن مشهدی دوست داشتیم صالح را در ترکیب داشته باشیم، چنین مصدومیتی برای یک بازیکن جوان و آینده دار بسیار مشکل است.

  سرمربی ثامن گفت: در لیگ ملی هنوز تجربه سوپرلیگی نداشتیم. امیدوارم از این تجربه برای لیگ حرفه ای استفاده کنیم. اسپانسر تیم به بسکتبال بیشتر از قبل علاقمند شده است و امیدوارم در سال های بعد نیز اسپانسر خود را نگه داریم. این موضوع مهمتر از این است که در لیگ امسال چقدر هزینه کنیم. 

  برچسب ها :

  نظرات