آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ , Friday 24 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83081
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به آزادراه کرج-قزوین به‌عنوان پُرترددترین محور مواصلاتی کشور اعلام کرد: از ساعت ۱۷ امروز محدودیت‌هایی در محور هراز برای انواع وسیله نقلیه اعمال می‌شود.

  محدودیت تردد در هراز از ساعت ۱۷ امروز

  بر اساس اطلاعات دریافتی ۱۹۹۸ دستگاه تردد شمار در محورهای برون‌شهری کل تردد ثبت ‌شده نسبت به روز قبل ۱٫۲ درصد و سهم وسایل نقلیه سنگین از این ترددها نیز ۱۱٫۶ درصد کاهش یافته است. بر این اساس آزادراه کرج-قزوین طی ۲۴ ساعت اخیر بیشترین تردد را ثبت کرد. از این آزادراه در مدت یاد […]

  بر اساس اطلاعات دریافتی ۱۹۹۸ دستگاه تردد شمار در محورهای برون‌شهری کل تردد ثبت ‌شده نسبت به روز قبل ۱٫۲ درصد و سهم وسایل نقلیه سنگین از این ترددها نیز ۱۱٫۶ درصد کاهش یافته است.

  بر این اساس آزادراه کرج-قزوین طی ۲۴ ساعت اخیر بیشترین تردد را ثبت کرد. از این آزادراه در مدت یاد شده ۱۴۳ هزار و ۱۹۵ وسیله نقلیه تردد کرده اند.

  آزادراه تهران-کرج با ثبت تردد ۱۲۷ هزار و ۹۲ وسیله نقلیه، آزادراه کرج-تهران با تردد ۱۲۴ هزار و ۷۹۹ و آزادراه قزوین-کرج با تردد ۱۰۷ هزار و ۳۰۲ وسیله نقلیه دومین، سومین و چهارمین محور پر تردد کشور شدند.

  آزادراه تهران-قم در استان تهران با تردد ۷۳ هزار و ۹۰۷ انواع وسیله نقلیه، محور تهران-شهریار با تردد ۶۸ هزار و ۸۰۵ وسیله نقلیه، آزادراه تهران-ساوه با تردد ۶۶ هزار و ۱۰۴ وسیله نقلیه،‌محور تهران-جاجرود با تردد ۶۵ هزار و ۲۰۷ وسیله نقلیه و آزادراه قم-تهران با تردد ۵۷ هزار و ۴۵۵ وسیله نقلیه در رده‌های پنجم تا نهم پرترددترین محورهای مواصلاتی کشورقرار گرفتند.

  تهران-پاکدشت نیز با ثبت ۵۶ هزار و ۹۹۱ تردد دهمین محور پر تردد کشور طی ۲۴ ساعت اخیر بود.

  مرکز مدیریت راه‌های کشور همچنین اعلام کرده که تردد خودروهای سواری در محور کندوان تا ساعت یک بامداد فردا از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و امروز نیز با اعلام مامورین پلیس راه از ساعت ۱۵ این محور از مرزن‌آباد به کرج یکظرفه می شود.

  تردد انواع وسیله نقلیه در محور هراز نیز تا ساعت یک بامداد فردا از دو راهی مشاء به سمت آمل ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز تا ساعت یک بامداد فردا از آب اسک به سمت رودهن یکطرفه می شود.

  برچسب ها :

  نظرات