آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8308
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  درخشان: سه سرخ پوش در اختیار کمیته انضباطی قرار خواهند گرفت

  آوای شمال/ حمید درخشان پس از اتمام تمرین امروز سرخ پوشان در جمع خبرنگاران اظهار داشت :امیدوارم بتوانیم مقابل تیم پدیده بازی قابل قبولی را به اجرا بگذاریم و سه امتیاز را کسب کنیم و همان طور که میدانیم تیم پدیده هفته قبل تیم تراکتور سازی را برده و به همین خاطر این تیم با […]

  آوای شمال/ حمید درخشان پس از اتمام تمرین امروز سرخ پوشان در جمع خبرنگاران اظهار داشت :امیدوارم بتوانیم مقابل تیم پدیده بازی قابل قبولی را به اجرا بگذاریم و سه امتیاز را کسب کنیم و همان طور که میدانیم تیم پدیده هفته قبل تیم تراکتور سازی را برده و به همین خاطر این تیم با روحیه بهتری مقابل ما ظاهر خواهد شد.

  وی درباره اخراج سه بازیکن از تیم افزود: دغاغله، عباس زاده و اسماعیل زاده بازیکنانی هستند که به خاطر بی انضباطی از تیم کنار گذاشته شده اند و این افراد در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار می گیرند.

  درخشان درباره اینکه با کمبود بازیکن کنار گذاشتن آنها به صلاح بود عنوان کرد :مطمئنا به صلاح خواهد بود چطور روزی که ما بازیکنان را کنار نمی گذاشتیم همه صحبت از این میکردند که بهتر است این بازیکنان را کنار بگذارید اکنون که این کار را انجام داده ام صحبت از کمبود بازیکن میکنید!!! در هر صورت باید نظم و انضباط برقرار شود و بازیکنان بدانند که وظیفه اصلیشان چیست و چه کار باید انجام بدهند.

  سرمربی تیم پرسپولیس در مورد اینکه چرا با صادقیان به خاطر بی انضباطی برخورد نشده است تصریح کرد: صادقیان کجا بی انضباطی کرده است ؟ اگر کسی در این مورد به شما خبر داده بهتر است بقیه اخبار را هم از او بگیرید .صادقیان بی انضباطی نکرده و نکته قابل توجه این است که از این ساعت به بعد هر کسی که بی انضباطی کند با او برخورد خواهد شد.

  وی در مورد حضور نژاد فلاح در باشگاه پرسپولیس افزود :من به ایشان تبریک میگویم و اگر به عنوان سرپرست انتخاب شدند امیدوارم با تمام توانشان به پرسپولیس کمک کنند تا هر چه زودتر مشکلات این تیم حل شود و سرخ پوشان بتوانند به روزهای خوب خود بازگردند.

  درخشان درباره حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا بازی های قابل قبولی را به اجرا بگذاریم و بهتر از لیگ ایران نتیجه بگیریم

  وی در رابطه با اینکه آیا پرسپولیس قصد جذب بازیکن دو ملیتی استرالیایی را دارد بیان کرد: دو بازیکن استرالیایی و یک بازیکن کره ای به ما پیشنهاد شده است و در حال حاضر قرار است که از بین این سه نفر یک نفر را انتخاب کنیم.

  سرمربی پرسپولیس در رابطه با اینکه برخی پیشکسوتان خواهان جدایی او شدند بیان کرد: به پیشکسوتان ارادت خاصی دارم و شنیده ام که حال مجتبی محرمی خوب نیست و برای او آرزوی سلامتی میکنم و اگر پیشکسوتان نظر خاصی دارند که مشکل گشاست بدانند که در باشگاه وتمرینات به روی انها باز است و میتوانند به ما کمک کنند .اینکه من بروم یا بمانم فرقی به حال آنها نمی کند و به دیده منت حرف آنها را گوش میکنم و برایشان احترام قائل هستم و اینکه من بروم یا بمانم را باشگاه تصمیم میگیرد.

  وی در مورد اینکه چطور برنامه دو ساله داده است افزود :ما برنامه های امسالمان را ارائه داده ایم و برای سال بعد هم برنامه داده شده که در مجموع این صحبت ها را به عنوان برنامه دو ساله معرفی کردیم.

  درخشان درباره اینکه آیا جلسه روز یکشنبه کمیته فنی بوده یا برای دور همی کنار یکدیگر جمع شده اند عنوان کرد: ما جلسه کمیته فنی داشتیم و درباره موضوعات مختلفی به بحث و تبادل نظر پرداختیم.

  وی در رابطه با اینکه به او اولتیماتومی داده شده بیان کرد: هیچ بحثی در این خصوص صورت نگرفته است و افرادی که فوتبال را می شناسند وقتی بازی های ما را می بینند کیفیت فنی تیم را متوجه میشوند و بهتر است بگویم که در صحنه پنالتی قبل از اینکه به توپ ضربه زده شود مازیار زارع سه قدم جلو می آید اما داور تحت تاثیر جو قرار گرفت و این مساله را فراموش کرد که خطا اعلام کند

  درخشان در پایان به این سوال که بر عکس پرسپولیس ، استقلال از داوری سود برد خاطر نشان کرد: من بازی را ندیدم اما درباره این موضوع بحث هایی شنیده ام در هر صورت فوتبال همین است یک روز اشتباهات به سود شما خواهد بود و روز دیگر به ضرر .در کل دیدار مقابل ملوان همه اشتباهات به نفع حریف شد.

  برچسب ها :

  نظرات