آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83078
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور به صورت الکترونیکی در سراسر کشور آغاز شد.

  انتخابات نظام پزشکی کشور آغاز شد

  هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور از ۸ صبح امروز جمعه ۳۰ تیر آغاز و تا ساعت ۲۰ در ۲۰۰ حوزه انتخابیه ادامه خواهد داشت. در این انتخابات بیش از ۵ هزار پزشک، دندانپزشک، داروساز، گروه آزمایشگاهی، ماما و گروه لیسانسیه دارای پروانه نامزد شدند، همچنین هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور به […]

  هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور از ۸ صبح امروز جمعه ۳۰ تیر آغاز و تا ساعت ۲۰ در ۲۰۰ حوزه انتخابیه ادامه خواهد داشت.

  در این انتخابات بیش از ۵ هزار پزشک، دندانپزشک، داروساز، گروه آزمایشگاهی، ماما و گروه لیسانسیه دارای پروانه نامزد شدند، همچنین هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

  همچنین سیدمحمود تارا ــ رئیس دفتر مدیریت آمار و فناوری اطلاعات نیز عنوان کرده است که همچنین رأی‌گیری این انتخابات، روی اینترانت ملی انجام می‌شود و به‌روی اینترنت جهانی نیست، بنابراین مشکلات سایبری نیز بسیار کاهش خواهد یافت.

  در این زمینه محمد حاجی آقاجانی – معاون وزیر بهداشت نیز بیان داشت: برای نخستین بار این انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد، البته به صورت حضوری نیز رای گیری صورت می‌پذیرد و در ۲۰۰ حوزه انتخابیه صندوقهای رای در ۶ رنگ براساس گروه های پزشک، دندانپزشک، داروساز، گروه آزمایشگاهی، ماماها و گروه لیسانسیه دارای پروانه استقرار می‌یابند تا هر گروه پزشکی به همکاران خود رای دهند.

  حاجی آقاجانی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در این انتخابات باید کد ملی خود را به ۲۰۰۰۱۹۰ پیامک بزنند تا تاییدات لازم صورت پذیرد، همچنین افراد برای ارائه رأی حضوری حتما باید کارت نظام پزشکی همراه داشته باشند و در نهایت نامزدها و شرکت کنندگان می‌توانند مسائل و سئوالات خود را با شماره ۸۱۴۵۴۷۰۰ با ستاد اجرایی در میان بگذارند.

  برچسب ها :