آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 15 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83069
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  همزمان با شروط عربستان برای قطر که یکی از آن اخراج سران حماس است، یک منبع نزدیک به حماس اعلام کرد این جنبش هنوز درباره اقامت اعضایش در الجزائر تصمیم نگرفته است.

  آیا الجزائر مقصد بعدی حماس است؟

  یک منبع نزدیک به حماس به شبکه المیادین گفت این جنبش هنوز درباره انتقال اعضایش به الجزایر تصمیمی نگرفته است. در ادامه این خبر به نقل از حماس آمده است: الجزائر گزینه بهتر برای این موضوع است و روابط حماس با سطح رسمی و مردمی این کشور خوب است. منبع نزدیک به حماس افزود: تلاش […]

  یک منبع نزدیک به حماس به شبکه المیادین گفت این جنبش هنوز درباره انتقال اعضایش به الجزایر تصمیمی نگرفته است.

  در ادامه این خبر به نقل از حماس آمده است: الجزائر گزینه بهتر برای این موضوع است و روابط حماس با سطح رسمی و مردمی این کشور خوب است.

  منبع نزدیک به حماس افزود: تلاش می‌کنیم در سایه شرایط کنونی جهان عرب و بحران قطر، بهترین مکان را بیابیم.

  مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین هفته جاری اعلام کرده بود: الجزائر مقدمات سفر هیات بلندپایه رهبران حماس به این کشور طی روزهای آینده را فراهم می کند و انتظار می رود که هیات این جنبش به منظور مشارکت در برخی فعالیت های سیاسی و دیدار با رهبران احزاب سیاسی فعال این کشور از جمله رهبران حزب حاکم جبهه آزادی بخش ملی وارد این کشور شود.

  در همین راستا، «عبدالرازق المقری» رئیس «حرکه المجتمع والسلم» الجزائر اعلام کرد استقبال از «سامی ابوزهری» از رهبران حماس در الجزایر بر اساس موافقت رسمی این کشور صورت گرفته تا تأکید شود الجزایر اتهامات عربستان علیه حماس و تروریستی اعلام کردن این جنبش را مردود می‌داند.

  یکی از شروط کشورهای محاصره کننده قطر، اخراج رهبران حماس از این کشور است.

   

  برچسب ها :

  نظرات