آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ , Monday 20 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83064
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فایننشال تایمز اعلام کرد: تحریم های آمریکا علیه روسیه، عواقب ناخواسته‌ای بر شرکت‌های نفت و گاز جهان خواهد گذاشت.

  تاثیر تحریم‌های روسیه بر صنعت نفت جهان

  به نقل از روزنامه فایننشال تایمز، کارشناسان صنعت نفت بر این امر توافق دارند که تحریم های آمریکا علیه روسیه، “عواقب ناخواسته ای” دارد که می تواند به خود آمریکایی ها، موقعیت های شغلی، همچنین صنعت نفت و گاز جهان ضربه وارد کند. روسای شرکت های نفتی و نمایندگان صنعت نفت هشدار داده اند که […]

  به نقل از روزنامه فایننشال تایمز، کارشناسان صنعت نفت بر این امر توافق دارند که تحریم های آمریکا علیه روسیه، “عواقب ناخواسته ای” دارد که می تواند به خود آمریکایی ها، موقعیت های شغلی، همچنین صنعت نفت و گاز جهان ضربه وارد کند.

  روسای شرکت های نفتی و نمایندگان صنعت نفت هشدار داده اند که اقدامات تحریمی آمریکا می تواند به رقابت شرکت های آمریکا صدمه بزند به طور بالقوه مانع تولید نفت و گاز نه تنها در روسیه بلکه در کشورهای دیگر شود.

  لسلی بایر مدیر انجمن آمریکایی Petroleum Equipment & Services Association،  در روز دوشنبه در نامه ای به رهبر حزب جمهوریخواه در مجلس نمایندگان آمریکا نوشت: “در تحریم ها تجدید نظر کنید تا از عواقب آن بر حذر شویم”.

   این تحریم ها موجب ایجاد موانع برای شرکت های آمریکایی در بازارهای جهانی می شود، همچنین باعث “کاهش نیرو و رکود اقتصادی در… جوامع آمریکایی” می گردد.

  مجلس سنای ایالات متحده در تاریخ ۱۵ ژوئن لایحه تصویب تحریم های جدید علیه روسیه و ایران را مورد تایید قرار داد.

  بر اساس تحریم های جدید، رئیس جمهور آمریکا اقدام به تحریم علیه افرادی که قصد در ساخت و ساز خط لوله صادراتی روسیه بیش از ۵ میلیون دلار در سال و یا $ ۱ میلیون یکجا سرمایه گذاری کرده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات