آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83036
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  یک واحد شارژ کپسول‌های LPG‌ در منطقه امیریه شهرستان شهریار به دلیل سهل‌انگاری و خطای انسانی منفجر شد.

  یک واحد شارژ گاز LPG در امیریه منفجر شد

  شهرستان شهریار در غرب استان تهران بار دیگر به جهت وجود سهل‌انگاری و خطای انسانی در یک واحد شارژ کپسول‌های LPG‌ در منطقه امیریه با آتش‌سوزی و انفجارهای متعدد روبه‌رو شد که وحشت اهالی این منطقه را به همراه داشت. با توجه به ابعاد این آتش‌سوزی بیشتر ایستگاه‌های مستقر در شهر امیریه و شهریار در […]

  شهرستان شهریار در غرب استان تهران بار دیگر به جهت وجود سهل‌انگاری و خطای انسانی در یک واحد شارژ کپسول‌های LPG‌ در منطقه امیریه با آتش‌سوزی و انفجارهای متعدد روبه‌رو شد که وحشت اهالی این منطقه را به همراه داشت.

  با توجه به ابعاد این آتش‌سوزی بیشتر ایستگاه‌های مستقر در شهر امیریه و شهریار در محل حاضر شده و با مهار آتش، از سرایت آن  به مزارع و املاک اطراف جلوگیری کردند، علاوه بر این به جهت اهمیّت موضوع، بسیاری از مسئولان از جمله محمد محمودی شاه‌نشین نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در  محل حادثه، خواهان رسیدگی هرچه سریع‌تر مسئولان نسبت به وقوع چنین حوادثی شد.

  این نخسین حادثه از این نوع در منطقه غرب استان تهران بویژه شهرستان شهریار نبوده و نیست؛ چرا که میزان بالایی از واحد‌های شارژ Lpg به صورت مجاز و غیرمجاز در منطقه وجود دارند، که هر کدام آبستن چنین اتفاقاتی هستند که لازم است مسئولان مربوطه در حوزه مدیریت شهری در این زمینه اقدام مؤثری انجام دهند تا شاید کمتر با این ‌گونه رخدادها که ممکن است جان افراد را به خطر بیاندازد، روبرو شویم.

  گفتنی است با حضور به موقع عوامل آتش‌نشانی و نیروهای امدادی و همچنین کمک مردم، اطفاء حریق صورت گرفته و طبق اطلاعات رسیده این حادثه هیچ تلفات جانی در برنداشته است.

  برچسب ها :

  نظرات