آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8295
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  جواب بچه را نمی دهم!

  آوای شمال/ حسین شمس  در خصوص صحبت‌های فرزین دبیری اظهار داشت: آدم نمی‌داند جواب چه کسی را بدهد جواب بزرگشان را می‌دهیم بچه را پیش می‌فرستند البته باشگاهی که سه مدیرعامل عوض کرده است بیشتر از این هم نمی‌توان توقع داشت. نمی‌دانیم با چه کسی طرف هستیم کسی که در مورد من صحبت می‌کند نمی‌داند […]

  آوای شمال/ حسین شمس  در خصوص صحبت‌های فرزین دبیری اظهار داشت: آدم نمی‌داند جواب چه کسی را بدهد جواب بزرگشان را می‌دهیم بچه را پیش می‌فرستند البته باشگاهی که سه مدیرعامل عوض کرده است بیشتر از این هم نمی‌توان توقع داشت. نمی‌دانیم با چه کسی طرف هستیم کسی که در مورد من صحبت می‌کند نمی‌داند قرارداد من چگونه بوده است.

  وی افزود:‌ بچه‌ای را جلو می‌فرستند که به خاطر فحاشی به داور در جام باشگاه‌های آسیا ۵هزار دلار جریمه شد و اسناد آن هم در روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال موجود است. کسی که در بازی نماینده تهران با تیم تبریزی به خاطر برتری مقابل تیم تبریزی به رختکن حریف رفته و به آنها پاداش می‌دهد در بازی با ماهان تندیس قم هم در حالی که بازی در اختیار دبیری بود از سوی یکی از مسئولان روی نیمکت قم درگیری به وجود آورد که باعث شد بازی ۱۰ دقیقه متوقف شود و نتیجه را از دست بدهیم.

  سرمربی سابق دبیری تصریح کرد: از وقتی که من به مس سنگون آمده‌ام به خاطر نتایجی که گرفته‌ام هر روز یکی از این آقایان صحبت می‌کند یک روز می‌گوید بدنسازی ما خوب نبوده یک روز می‌گویند شمس بازیکنان خوبی جذب نکرده است آقایان آنقدر با عصبانیت هم حرف می‌زنند که به ضرر خودشان تمام می‌شود و دست باشگاه را رو می‌کنند. آقایان مرا اخراج کردند و حالا هم باید تاوان این کنار گذاشتن را بدهند و به همین دلیل من به کمیته انضباطی شکایت کرده‌ام تا طلب ۱۹۰ میلیونی خود را دریافت کند.

  وی افزود: من در ۵ هفته اول ۱۰ امتیاز کسب کردم. دو برد مقابل تأسیسات دریایی و گیتی‌پسند آوردم و به جای اینکه به بازیکنان ما پاداش بدهند رفتند به بازیکنان تأسیسات دریایی پاداش دادند که مورد اعتراض بازیکنان ما هم شد. بچه‌هایی در این باشگاه تصمیم می‌گیرند که عملکردشان مشخص است و البته پس از مدتی به اشتباه خود پی می‌برند مثل هم‌اکنون که می‌گویند کاش با قطار بازیکنان را نمی‌فرستادیم و یا اسم سرمربی فصل آینده خود را بیان نمی‌کردیم البته از باشگاهی که دائم اشتباه می‌کند و پس از آن عذرخواهی می‌کند چیزی به غیر از این انتظار نمی‌رود.

  شمس تأکید کرد:‌ من نمی‌خواهم جواب یک بچه را بدهم هر وقت بزرگترشان صحبت کرد پاسخ او را می‌دهم همه می‌دانند که تصمیمات در این تیم از تهران گرفته می‌شود و چه کسی این کار را انجام می‌دهد من هیچ حرف دیگری نمی‌زنم به قول معروف العاقل بالاشاره.

  برچسب ها :

  نظرات