آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8289
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  دایی: آقایان با باندبازی پرسپولیس را به این روز انداختند

  آوای شمال/ هواداران پرسپولیس در بازی با ملوان نام علی دایی را روی سکوها فریاد می‌زدند. محمد دایی مربی سابق سرخ‌پوشان در مورد نتایج ضعیف پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبر‌ورزشی پاسخ می‌دهد. بازی پرسپولیس و ملوان را دیدید؟ بله دیدم. به نظر من پرسپولیس فوتبال خوبی بازی نکرد و خودم انتظار داشتم […]

  آوای شمال/ هواداران پرسپولیس در بازی با ملوان نام علی دایی را روی سکوها فریاد می‌زدند. محمد دایی مربی سابق سرخ‌پوشان در مورد نتایج ضعیف پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبر‌ورزشی پاسخ می‌دهد.

  بازی پرسپولیس و ملوان را دیدید؟
  بله دیدم. به نظر من پرسپولیس فوتبال خوبی بازی نکرد و خودم انتظار داشتم که این تیم با مهره‌هایی که دارد با اختلاف دو گل ملوان را شکست بدهد.

  هواداران پرسپولیس علی دایی را تشویق کردند. در این مورد چه صحبتی دارید؟
  من فکر می‌کنم هواداران پرسپولیس احساساتی که در دل دارند را بیان کردند. متأسفانه بعضی‌ها در ابتدای فصل به ‌خاطر مسائل شخصی عجله کردند و نگذاشتند کارها خوب پیش برود. ما مطمئن بودیم که تیم خوبی بسته شده و می‌توانستیم نتایج خوبی بگیریم و در آسیا هم موفق باشیم. متأسفانه آقایان با باندبازی پرسپولیس را به این روز انداختند و همه می‌دانند که چه مسائلی از ابتدای فصل رخ داد.

  فکر می‌کنید هواداران پرسپولیس خواهان بازگشت دایی هستند؟
  به‌هر‌حال آنها نظرشان را می‌دهند. خون و پوست علی دایی از پرسپولیس است و این تیم را قلباً دوست دارد. هواداران پرسپولیس هم او را دوست دارند و وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد اسم علی را به زبان می‌آورند. من در نهایت امیدوارم چیزی که به صلاح پرسپولیس است، اتفاق بیفتد.

  شما واقعاً معتقدید تیم خوبی بسته شد؟
  من بارها در مصاحبه‌هایم این موضوع را عنوان کردم که تیم خوبی داشتیم. متأسفانه قبل از بازی‌های لیگ آقایان نگذاشتند بازیکنان مورد نظرمان را بگیریم و البته تعدادی از بازیکنان هم خیلی راحت از پرسپولیس جدا شدند. ما امیدوار بودیم که کاستی‌های تیم را در طول لیگ برطرف کنیم ولی بعضی‌ها نگذاشتند که بازیکنان مورد نظر کادرفنی جذب شوند.

  در مورد عملکرد درخشان چه صحبتی دارید؟
  من نمی‌توانم در این زمینه حرف بزنم و فکر می‌کنم هواداران پرسپولیس می‌توانند در این زمینه نظر بدهند. همه چیز در این خصوص روشن است.

  برچسب ها :

  نظرات