آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8283
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بزرگترین مربی هم برای پرسپولیس کارساز نیست/بازیکن میلیاردی یک پنالتی ساده هم نمی‌تواند گل کند

  آوای شمال/ داریوش مصطفوی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: ما که ادعا داریم عمر خودمان را در فوتبال سپری کردیم اگر پرسپولیس را تحویل بگیریم خبری از این گونه تیم‌داری نیست و پرسپولیس را متحول می‌کنیم. مصطفوی در ادامه بیان کرد: بازیکن در استخدام باشگاه است و وظیفه دارد که در خدمت […]

  آوای شمال/ داریوش مصطفوی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: ما که ادعا داریم عمر خودمان را در فوتبال سپری کردیم اگر پرسپولیس را تحویل بگیریم خبری از این گونه تیم‌داری نیست و پرسپولیس را متحول می‌کنیم.

  مصطفوی در ادامه بیان کرد: بازیکن در استخدام باشگاه است و وظیفه دارد که در خدمت باشگاه باشد. دستور پذیر نه دستور دهنده باشد.

  وی درباره واگذاری سرخابی‌ها تا پایان سال گفت: رئیس خصوصی‌سازی بیان کرده که تا ۲۷ بهمن ماه پاکت‌های مزایده را تحویل می‌دهد، این بدان معنی است که آنها می‌خواهند خریداران را گلچین و انتخاب کنند و شرایط خریداران را بسنجند و بر اساس قانون و مقررات‌شان بهترین خریدار را برگزینند.

  پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس و استقلال باید به افراد متخصص سپرده شوند و جریان فدراسیون فوتبال نباید در باشگاه‌های بزرگ همچون استقلال و پرسپولیس تکرار شود و افراد غیر متخصص سکاندار امور این دو باشگاه شوند.

  مصطفوی در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس بیان کرد: سنگ بنای پرسپولیس در این ۷، ۸ سال گذشته به صورت سیستم نادرست و ناحق گذاشته شده است و آدمهای غیرفوتبالی در اثر شهرت طلبی و ثبت شهرت این باشگاه را محاصره کردند و از ایده‌های فوتبالی در این باشگاه خبری نیست.

  مصطفوی بیان کرد: پیشکسوتان فوتبال هم به دنبال منافع شخصی‌شان هستند. در این دوره هیچ کس به دنبال حیات پرسپولیس نیست و هر کس نفع خودش را طلب می‌‌کند.

  رئیس اسبق فدراسیون فوتبال عنوان کرد: تعویض مرتب مدیر‌ها، سرمربی، مربی و به کارگرفتن بازیکنان که ۹۰ درصد آنها معنی و مفهوم پیراهن پرسپولیس را نمی‌دانند پرسپولیس را به این روز انداخته است.

  مصطفوی در ادامه عنوان کرد: برخی از بازیکنان پیراهن پرسپولیس را با پیراهن دیگر تیم ها یکسان می‌دانند و به دنبال منافع شخصی و شهرت و رسیدن به تیم ملی هستند و برای حیات پرسپولیس تلاشی نمی‌کنند.

  مصطفوی عنوان کرد: بزرگترین مربی هم برای پرسپولیس کارساز نیست. برخی بازیکنان و کادر فنی با واسطه به تیم پرسپولیس آمدند.
  سیاسیون وارد این باشگاه شدند و تا زمانی که این افراد در این باشگاه هستند وضعیت پرسپولیس بدتر و بدتر می‌شود.

  رئیس اسبق فدراسیون فوتبال عنوان کرد: بازیکن میلیاردی پول می‌گیرد اما یک پنالتی ساده هم نمی‌تواند گل کند. این بازیکنان لیاقت حضور در باشگاه پرسپولیس را ندارند. بنابراین همه چیز روال غیر طبیعی‌اش را طی می‌کند.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: امروز پرسپولیس روز خوبش است، شاید در آینده پرسپولیس را در لیگ دسته یک ببینیم.

  برچسب ها :

  نظرات