آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82782
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آمادگی نیروی انتظامی برای برقراری امنیت زائرین اربعین حسینی در مرز استان خبر داد و بر لزوم همکاری زائرین با نیروی انتظامی تاکید کرد.

  آمادگی نیروی انتظامی دربرقراری امنیت زائران اربعین در مرزکرمانشاه

  سردار “منوچهر امان اللهی” در مراسم صبحگاه عمومی گفت: تردد زائران اربعین نیازمند ایمنی و امنیت است و تمامی پلیس های تخصصی از پلیس راه و راهور تا پلیس های عملیات، پیشگیری و اطلاعات از مدت ها قبل فعالیت های خود را برای پاسخگویی به این نیازها آغاز کرده اند. وی اظهار کرد: ماموریت پذیرایی […]

  سردار “منوچهر امان اللهی” در مراسم صبحگاه عمومی گفت: تردد زائران اربعین نیازمند ایمنی و امنیت است و تمامی پلیس های تخصصی از پلیس راه و راهور تا پلیس های عملیات، پیشگیری و اطلاعات از مدت ها قبل فعالیت های خود را برای پاسخگویی به این نیازها آغاز کرده اند.

  وی اظهار کرد: ماموریت پذیرایی و میزبانی همه جانبه از زائران اربعین، ماموریتی سنگین ولی مقدس و افتخار آمیز است که امسال با بازگشایی مرز خسروی نصیب استان کرمانشاه می شود.

  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: مجموعه انتظامی استان کرمانشاه در دور رفت و برگشت سفر زائران، با تمام توان آماده هرگونه همکاری و تبادل اطلاعات با انتظامی استان های همجوار برای برقراری نظم و امنیت است.

  سردار امان اللهی با اشاره به اینکه پیش بینی می شود حجم ترددها بیشتر از سال های گذشته باشد،   تصریح کرد: ماموریت انتظامی استان کرمانشاه به دلیل حوزه جغرافیایی ویژه در اربعین امسال سنگین و قابل ملاحظه خواهد بود.

  این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: تردد زائران نیازمند ایمنی و امنیت است و تمامی پلیس های تخصصی از پلیس راه و راهور تا پلیس های عملیات و پیشگیری و اطلاعات از مدت ها قبل فعالیت های خود را برای پاسخگویی به این نیازها آغاز کرده اند.

  سردار امان اللهی ادامه داد: تجارب سال های گذشته نشان می دهد ارتباط و تعامل با استان های همجوار برای جلوگیری از تشتت در تصمیم گیری ها و افزایش کارایی نیروها و امکانات گریز ناپذیر بلکه لازم و ضروری است.

  وی عنوان کرد: برپایی موکب های پلیس در شهرستان های استان و ارائه خدمات انتظامی، مشاوره ای و پذیرایی بخشی از اقدامات این نیرو در اربعین امسال خواهد بود و تا پایان مراسم نیز ادامه خواهد داشت.

  فرمانده انتظامی استان یادآور شد: پلیس خادم مردم است و تمام تلاش خود را به کار می گیرد که خدمتگزار لایقی برای آنان باشد، لذا امیدواریم زائران قانونمدار نیز در دور رفت و بازگشت، نهایت همکاری را با این مجموعه داشته باشند.

  برچسب ها :

  نظرات