آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ , Friday 20 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82701
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخلاف گفته ها کلیه تحریم‌ها برداشته نشده، گفت: صنعت کشور در حال رکود و با یک سوم از توان خود در حال فعالیت است.

  فعالیت صنعت کشور در شیب رکود با یک سوم ظرفیت/ برجام بخش کوچکی از تحریم‌ها را برداشته است

   در خصوص تاثیرات برجام بر اقتصاد کشور، اظهار داشت: برجام یک دیدگاه مثبت جهانی به ایران بود اما این نگاه مثبت در عمل محقق نشد. نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه مثبت به این معنا که شرایط حضور شرکت‌های بزرگ دنیا در ایران فراهم و تحریم‌های ظالمانه همگی […]

   در خصوص تاثیرات برجام بر اقتصاد کشور، اظهار داشت: برجام یک دیدگاه مثبت جهانی به ایران بود اما این نگاه مثبت در عمل محقق نشد.

  نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه مثبت به این معنا که شرایط حضور شرکت‌های بزرگ دنیا در ایران فراهم و تحریم‌های ظالمانه همگی به‌صورت یک‌جا برداشت شود اما این اتفاق صورت نگرفت، گفت: باید تمامی تحریم‌های بانک‌ها جهت برقراری ارتباط و نقل و انتقال بین‌المللی آنها برداشته می‌شد که این اتفاق نیز صورت نگرفته است.

  حسینی‌کیا اضافه کرد: باید توجه کرد که برجام نگاه کلی و مثبت را بوجود آورد و از سوی دیگر برای کشور درسی  بود که به دشمن نمی‌توان اعتماد کرد.

  وی با اشاره به اینکه تحریم‌ها فقط بر روی کاغذ برداشته شده‌اند، اضافه کرد: برخلاف شعارهای که داده می‎‌شد با مفهوم اینکه برجام یک تعهد بین‌المللی است اما تحریم‌ها برداشته نشده و صنعت کشور با یک سوم توان خود در حال فعالیت و در مسیر رکود است.

  این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نسخه شفا بخش اقتصاد کشور در شرایط فعلی اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: باید به داشته‌های کشور نگاه کنیم و بر اساس داشته‌های خود برای برنامه‌ریزی و آینده بهتر کشور تلاش کنیم و با تکیه بر نیروی جوان و خلاق این مرز و بوم همان جوانانی که به نقاط بلند صنایع موشکی دست یافتند به هر خواسته‌ای که داریم دست پیدا کنیم.

  عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به دشمن نمی‌شود اعتماد کرد، خاطر نشان کرد: برجام توانست بخش کوچکی از تحریم‌ها را برداد که این درسی بود تا به نیروی داخلی کشور تکیه کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات