آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ , Friday 20 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82662
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: عدم پایبندی به عفاف و حجاب از مهمترین عوامل از هم پاشیدگی خانواده ها است.

  عدم پایبندی به عفاف و حجاب از عوامل مهم از هم پاشیدگی خانواده است

   آیت الله مصطفی علما روز شنبه در نشست با فرماندهان بسیج خواهران محلات سپاه ناحیه کرمانشاه بمناسبت هفته عفاف و حجاب گفت: امام خمینی (ره) فرمودند که مرد از دامن زن به معراج می رود و زنان باید تایثر و اهمیت خود در اجتماع را درک کنند. آیت الله علما افزود: یکی از مسایل مهم امروز […]

   آیت الله مصطفی علما روز شنبه در نشست با فرماندهان بسیج خواهران محلات سپاه ناحیه کرمانشاه بمناسبت هفته عفاف و حجاب گفت: امام خمینی (ره) فرمودند که مرد از دامن زن به معراج می رود و زنان باید تایثر و اهمیت خود در اجتماع را درک کنند.

  آیت الله علما افزود: یکی از مسایل مهم امروز ما بحث عفاف و حجاب است که باید تامل کنیم که چرا امروز اینقدر در این موضوع مشکل وجود دارد.

  وی گفت: در زمان رضا شاه دست نشانده انگلیس، همانند ترکیه برنامه کشف حجاب در ایران نیز اجرایی شد، و تقریبا تمام جمعیت زنان ایران  از خانه های خود بیرون نیامدند که مبادا حجاب آنها را بردارند اما امروز هرچه در این خصوص فعالیت می شود باز مشکلات زیادی داریم.

  آیت الله علما افزود: این موضوع نشان می دهد که دشمنان  از ۸۰ سال پیش برای امروز برنامه ریزی کرده اند چرا که آنها می دانند حجاب مانع بسیاری از برنامه های آنها می باشد.

  وی گفت: عدم عفاف و حجاب یکی از مهمترین عامل های پاشیدگی خانواده ها از یکدیگر می باشد که متاسفانه از بزرگترین معضلات جامعه امروز ما مسئله طلاق است که آسیب های فراوانی از آن ناشی می شود.

  امام جمعه کرمانشاه افزود: غرب برای تغییر در سبک زندگی ما حتی روی نوع غذاهای ما نیز برنامه دارد و این همان شبیحخون فرهنگی است که مقام معظم رهبری سالهاست فریاد می زنند.

  آیت الله علما گفت: در هر زمانی که قرار داشته باشیم مد زمان هرچه باشد نباید فراموش کنی

  برچسب ها :

  نظرات