آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82627
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ستاره فوتبال ایتالیا پس از ۲۳ سال با یک بخشش مواجه شد.

  باجو پس از ۲۳ سال بخشیده شد

  درواز‌ه‌بان نیجریه در جام‌جهانی ۱۹۹۴ با ارسال یک پیام ویدئویی به روبرتو باجو، اسطوره فوتبال ایتالیا و ستاره سابق تیم ملی این کشور ادعا کرد پس از ۲۳ سال، او را به خاطر گرفتن پیروزی از مردان آفریقایی در جریان رقابت رودررو در جام‌جهانی ۱۹۹۴ بخشیده است. تیم سرحال نیجریه تا دقایق پایانی بازی مرحله […]

  درواز‌ه‌بان نیجریه در جام‌جهانی ۱۹۹۴ با ارسال یک پیام ویدئویی به روبرتو باجو، اسطوره فوتبال ایتالیا و ستاره سابق تیم ملی این کشور ادعا کرد پس از ۲۳ سال، او را به خاطر گرفتن پیروزی از مردان آفریقایی در جریان رقابت رودررو در جام‌جهانی ۱۹۹۴ بخشیده است.

  تیم سرحال نیجریه تا دقایق پایانی بازی مرحله یک‌هشتم‌نهایی آن تورنمنت از تیم ۱۰نفره ایتالیا پیش بود و در آستانه رقم زدن یک شگفتی قرار داشت اما باجو با گل دقایق پایانی بازی را به تساوی کشاند و در وقت اضافه با گلزنی از روی نقطه پنالتی، حذف نیجریه را رقم زد.

  روفاهی، سنگربان نیجریه در آن بازی، پس از ۲۳ سال با این جملات در پیام ویدئویی‌اش ادعا کرد دیگر از باجو کدورت و ناراحتی در دل ندارد: خاطره تلخ آن بازی همیشه همراه من است اما باجو همیشه یکی از بازیکنان مورد علاقه من بود و حالا دیگر ناراحتی از او در دل ندارم.روبی، من همیشه شخصیت و نظم تو در بیرون و داخل زمین را ستوده‌ام.امیدوارم به زودی همدیگر را ملاقات کنیم. شاید چیزی نگویی اما همیشه اسطوره من می‌مانی و هر جا هستی، برایت آرزوی بهترین‌ها را دارم.نه تنها حالا دیگر بابت آن گل‌ها عصبانی نیستم بلکه می‌توانم ادعا کنم گل بسیار زیبایی دریافت کردم!

  باجو هم پس از شنیدن این پیام ویدئویی خطاب به روفاهی گفت: از تو متشکرم و بابت آن گل‌ها عذرخواهی می‌کنم!

  برچسب ها :

  نظرات