آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ , Thursday 21 June 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82449
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف دو تن و 496 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مرز سراوان خبر داد.

  کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در مرز سراوان/ قاچاقچیان به آن سوی مرز گریختند

  ز زاهدان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی مرزبانی سیستان و بلوچستان، سردار سعید کمیلی اظهار کرد: مرزداران هنگ مرزی سراوان با همکاری سپاه پاسداران استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی از دپوی محموله مواد مخدر و نیز مقادیر قابل توجهی مهمات مطلع و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، تشدید پوشش نوار مرزی را […]

  ز زاهدان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی مرزبانی سیستان و بلوچستان، سردار سعید کمیلی اظهار کرد: مرزداران هنگ مرزی سراوان با همکاری سپاه پاسداران استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی از دپوی محموله مواد مخدر و نیز مقادیر قابل توجهی مهمات مطلع و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، تشدید پوشش نوار مرزی را در دستور کار خود قرار دادند.

  فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: قاچاقچیان قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله مواد مخدر و مهمات را وارد کشور کنند که با هوشیاری و واکنش سریع مرزداران در دستیابی به اهداف شومشان ناکام ماندند.

  وی ادامه داد: قاچاقچیان با مشاهده مرزبانان به سوی آنها تیراندازی کردند اما سوداگران مرگ در این درگیری مسلحانه که توان رویارویی با مرزبانان را نداشتند با به جای گذاشتن محموله مواد به آن سوی مرز گریختند.

  کمیلی افزود: مرزداران در پاکسازی منطقه، ۲ تن و ۴۶۹ کیلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدر شامل ۲ تن و ۳۶۰ کیلوگرم تریاک و ۱۰۹ کیلو و ۹۰۰ گرم هروئین و مقادیری سلاح و مهمات کشف کردند.

  فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار قرار دارد، گفت: مرزداران منسجم‌تر و استوارتر از گذشته به پاسداری از مرزهای جنوب شرق کشور می‌پردازند و اجازه کوچکترین تحرکی را به سوداگران مرگ نخواهند داد.

   

  برچسب ها :

  نظرات