آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ , Friday 20 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82417
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  توسعه گردشگری و صنایع در روستاها مهمترین رویکرد دولت در توسعه روستاها می‌باشد

  به همت بخشداری سرخ‌رود و طی مراسمی از زحمات و خدمات 45 دهیار بخش سرخ‌رود و شهردار این شهر تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

  آوای شمال/ شامگاه روز چهارشنبه و طی مراسمی به همت بخشداری سرخ‌رود که با حضور علی اسماعیلی نماینده مردم شهرستان‌های محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی و یحیی یوسف‌پور فرماندار شهرستان محمودآباد و هاشمی بخشدار سرخ‌رود و مدیران ادارات و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش سرخ‌رود در مجتمع خدمات رفاهی وزارت ارشاد در چاکسر سرخ‌رود برگزار شد از تلاش‌های دهیاران این بخش تجلیل و قدردانی بعمل آمد.
  یحیی یوسف‌پور فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این مراسم گفت: دهیاران باید برای ایجاد کارگاه‌های تولیدی کوچک و زودبازده در روستاها تلاش کنند و احداث این نوع کارگاه‌ها مهمترین راه برون رفت از مشکلات کمبود اشتغال در کشور است.
  وی افزود: ایجاد درآمدهای پایدار و جذب سرمایه‌گذاران خارجی باعث پیشرفت روستاها می‌شود و دهیاران باید با این هدف برای پیشرفت روستاها و پرهیز از مهاجرت روستائیان به شهر تلاش کنند.
  یوسف‌پور با اشاره به تربیت مدیران توانمند از روستاها، گفت: استفاده از ظرفیت‌های حداکثری جوانان بومی در دهیاری‌ها موجب دلگرمی دولت و مردم و ایجاد امید در جامعه می‌شود.
  وی خاطر نشان کرد: زیرساخت‌ها برای اشتغال‌زایی روستاییان فراهم است اما نیاز به یک برنامه جامع و منسجم در ساخت کارگاه‌های زودبازده و صنایع تولیدی دیده می‌شود و نیاز است در این حوزه دهیاری‌ها جوان‌گرایی شود.
  فرماندار محمودآباد عنوان کرد: همه تلاش دولت تدبیر و امید استفاده از ظرفیت‌های روستاها برای اعتلا و پیشرفت منطقه است و توسعه گردشگری و صنایع تولیدی را می‌توان مهمترین اهداف دولت برای اشتغال‌زایی روستاییان اشاره کرد.
  یوسف‌پور گفت: دهیاران می توانند بهترین رسانه برای اطلاع‌رسانی از اقدامات و دستاوردهای دولت به مردم باشند، گرچه در دولت تدبیر و امید نتوانستیم اقدامات دولت را به شکل مطلوب در روستاها اعلام شود اما دهیاران باید در این راه اقدامات کافی را صورت دهند.

  برچسب ها :

  نظرات