آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ , Friday 20 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82413
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  برخي اركان دولتي مستقيم يا غيرمستقيم در قاچاق كالا به كشور دست دارند و شاهد قاچاق كالا توسط دختر يكي از وزرا و شركت‌داري و كارخانه‌داري آقاي وزير هستيم.

  یک نماینده: برخی ارکان دولت در قاچاق دست دارند

  بلاغ، حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با تأکید بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز به کشور گفت: مبنای اشتغال و تولید اقتصاد مقاومتی است و پایه و اساس اقتصاد مقاومتی نیز اقتصاد درون‌زاست و در همین راستا نظام بانکی ما باید نظامی مستقل و غیرمتزلزل […]

  بلاغ،
  حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با تأکید بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز به کشور گفت: مبنای اشتغال و تولید اقتصاد مقاومتی است و پایه و اساس اقتصاد مقاومتی نیز اقتصاد درون‌زاست و در همین راستا نظام بانکی ما باید نظامی مستقل و غیرمتزلزل باشد.

  وی افزود: متأسفانه برخی از افراد با بهره از تجارب قبلی کاری خود در بحث قاچاق کالا و ارز به کشور سود برده و فعالیت‌هایی را در این راستا دارند. به عنوان مثال کسانی که در حوزه بانکی یا امور دارایی یا سایر وزارتخانه‌ها پیش از این مشغول بوده یا بازخرید شده‌اند بعضاً مشاهده می‌شود که تجارب خود را در این راستا به کار می‌گیرند.

  سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: متأسفانه افراد با انگیزه‌ای برای امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتخاب نمی‌شوند و از سوی دیگر برخی از ارکان دولتی نیز به طور مستقیم و غیرمستقیم در بحث قاچاق کالا به کشور دست دارند.

  نوروزی خاطرنشان کرد: به عنوان نمونه وقتی دختر وزیر در کار قاچاق کالا دست دارد یا شخص وزیر شرکت و کارخانه دارد، این افراد نمی‌توانند دل در گرو منافع ملت و نظام داشته باشند و از منافع مردم به طور کامل صیانت کنند.

  وی در پایان گفت: استفاده از رانت برای برخی از افراد و وجود ارتباطات خاص در این راستا باعث می‌شود ت

  برچسب ها :

  نظرات