آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82406
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  محمدحسین کنعانی، مهدی ترابی و محمد عباس زاده سه بازیکن مهم نارنجی پوشان در لیگ هفدهم هستند که در خطوط سه گانه برای این تیم به میدان می روند.

  مثلث موثر دایی و سایپا در لیگ هفدهم

  پس از حضور علی دایی در راس کادر فنی سایپا، تغییراتی در کادر بازیکنان این تیم به وجود آمد و  این مربی اقدام به تعویض برخی از بازیکنان این تیم و حفظ برخی از بازیکنان مهم نارنجی پوش کرد. محمدحسین کنعانی زادگان یکی از بازیکنانی است که به تازگی سایپایی شده است، مدافع ملی پوش […]

  پس از حضور علی دایی در راس کادر فنی سایپا، تغییراتی در کادر بازیکنان این تیم به وجود آمد و  این مربی اقدام به تعویض برخی از بازیکنان این تیم و حفظ برخی از بازیکنان مهم نارنجی پوش کرد.

  محمدحسین کنعانی زادگان یکی از بازیکنانی است که به تازگی سایپایی شده است، مدافع ملی پوش سابقا سرخابی پس از بهبود مصدومیت خود به هیچ کدام از تیم های لیگ برتری نپیوست تا در نهایت با به تن کردن پیراهن سایپا به دوران فوتبال خود ادامه دهد. کنعانی که پس از حضور در تیم ملوان و ارائه بازی های موثر موفق شد خود را به کی روش تحمیل کند در صورتیکه بازهم اسیر مصدومیت نشود می تواند ضامن استحکام خط دفاعی خودروسازان شود.

  مهدی ترابی، پدیده دو فصل قبل سایپایی ها که تاکنون بازی های موثری برای این تیم به نمایش گذاشته است پس از حرف و حدیث های فراوان در نهایت نارنجی پوش باقی ماند تا لیگ هفدهم را نیز با این تیم در میدان حضور داشته باشد، ترابی که یکی از بازیکنان مورد اعتماد سرمربی تیم ملی است بازی های زیادی از فصل قبل را به دلیل مصدومیت از دست داد اما این روزها در آمادگی کامل به سر  می برد، او می تواند عصای دست دایی در میانه میدان باشد تا در بازی های حساس گره از کار تیم باز کند.

  محمد عباس زاده نیز پس از کسب عنوان آقای گلی لیگ یک بازهم به علی دایی و لیگ برتر رسید تا شاید یک بار دیگر بتواند نام خود را بر سر زبان ها بیندازد، او که سال ها پیش پس از درخشش با نساجی توسط دایی به پرسپولیس رسید و در ترکیب این تیم به میدان رفت موفق شد به عنوان پدیده لیگ دست پیدا کند اما مدتی بعد دچار افول شد، عباس زاده اکنون پس از به ثمر رساندن ۲۴ گل یک بار دیگر خود را به لیگ برتر رساند و در صورتی که بتواند خود را روی فرم نگه دارد یکی از امیدهای کسب عنوان آقای گلی محسوب می شود.

  برچسب ها :

  نظرات