آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8223
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  باید خود را برای سخت ترین شرایط آماده نگه داریم

  آوای شمال/ سردار علی فضلی در آیین پاسداشت عملیات والفجر ۸ در ستاد ندسا گفت: در تقویم پاسداشت ملی شهدا درسال ۹۴ شهید مهدوی و یارانش به عنوان شهدای شاخص کل کشور و سپاه بیشتر به جامعه معرفی خواهند شد. سردار فضلی جانشین سازمان بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در این آیین، ویژگی […]

  آوای شمال/ سردار علی فضلی در آیین پاسداشت عملیات والفجر ۸ در ستاد ندسا گفت: در تقویم پاسداشت ملی شهدا درسال ۹۴ شهید مهدوی و یارانش به عنوان شهدای شاخص کل کشور و سپاه بیشتر به جامعه معرفی خواهند شد.

  سردار فضلی جانشین سازمان بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در این آیین، ویژگی های بی نظیر عملیات والفجر هشت را تشریح و آن را الگویی از اقدامات عالمانه، مجاهدانه و در عین حال متکی بر اصول حفاظت اطلاعات توصیف و تأکید کرد که در شرایط کنونی نیز برای کسب توفیق و غلبه بر دسیسه های رنگارنگ دشمن، باید بر مبنای همان روحیات حرکت کنیم.

  وی خاطر نشان کرد: در جریان دوران هشت سال دفاع مقدس به ویژه در عملیات افتخارآمیز والفجر ۸، بسیاری از امور رزمی و دفاعی که انجام آن ناممکن یا محال به نظر می رسید، به دست رزمندگان غیور سپاه اسلام ممکن و جاری شد.

  وی افزود: در این عملیات ما به عینه دست عنایت و امدادهای ویژه الهی را مشاهده کردیم.

  فرمانده قرارگاه راهیان نور کشور گفت: عملیات والفجر ۸ درس ها و آموزه های گوناگونی دارد که برای دوستان انقلاب و جمهوری اسلامی ایران مایه افتخار، عزتمندی و سرافرازی و برای دشمنان مایه هراس و عبرت است.

  جانشین سازمان بسیج در ادامه اظهار داشت: اگر ما با همان روحیه که در میادین دشواری مانند والفجر هشت عمل کردیم، در میدان باشیم و در پرتو وحدت کلمه و اطاعت از رهبر حرکت کنیم، قادر خواهیم بود در همه جبهه های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی، والفجر هشت های افتخارآمیز دیگری را در هر کدام از این جبهه ها رقم بزنیم.

  وی با بیان این که باید خود را همچنان برای سخت ترین شرایط آماده نگه داریم، افزود: ما اگر در هر جایگاهی که قرار داریم، تکلیف مداری و خدامحوری را ستون عملکردمان قرار دهیم، به اقیانوس نامتناهی لطف و امداد و قدرت زوال ناپذیر الهی متصل خواهیم شد و با چنین قدرتی و در قاموس چنین فرهنگ و باور و اعتقادی، شکست معنا و مفهوم ندارد.

  رئیس قرارگاه راهیان نور کشور درباره برنامه های این قرارگاه نیز گفت: ما در طول سال بیش از ۵ میلیون زائر داریم که از کربلای ایران در وسعتی به طول بیش از ۱۶۰۸ کیلومتر بازدید می کنند.

  وی افزود: امروز دیگر بین شلمچه و پیرانشهر فرقی نیست چرا که آسمان جبهه یکرنگ است و مردم به عشق مجاهدت شهدا و رزمندگان می آیند و جای پای شهدا را زیارت و به تعبیر شهید بابایی، حج بصیرتی را در یادمان جبهه ها به جای می آورند.

  سردار فضلی گفت: امسال پنجمین سالی است که عرصه مجاهدت های دریایی نیز به همت و مشارکت فرماندهان نیروی دریایی سپاه برای زیارت زائرین مهیا و بستر کار فراهم شده و در حال توسعه است.

  وی افزود: در همین چند روز اخیر بیش از ۳۲۰ رییس دانشگاه و استاد دانشگاه و صدها دانشجو، میهمان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند و از همین امروز هم آرام آرام بخشی از دانش آموزان که در قرارگاه راهیان نور دریایی مصوب شده است، به این منطقه عزیمت می کنند.

  جانشین سازمان بسیج با بیان این که شهید مهدوی و یارانش جزو پیشگامان عرصه مجاهدت های بزرگ دریایی بودند، گفت: در تقویم سالیانه سازمان بسیج با توجه به ویژگی های بارز سرداران شهید، هر ساله چند شهید به عنوان شهدای شاخص کل کشور معرفی می شوند.

  وی افزود: با توجه به حماسه بزرگ دریادلان نیروی دریایی سپاه در عرصه دریا و مقابله مستقیم با شیطان بزرگ آمریکا، شهید مهدوی و یارانش در سال ۹۴ به عنوان شهدای شاخص در کل کشور و سپاه معرفی و زوایای مختلف شخصیت و زندگی و حماسه آنان بیشتر معرفی خواهد شد.

  گفتنی است این برنامه به اهتمام و پیگیری حفاظت اطلاعات نیروی دریایی سپاه در سالن شهید محمد اثری نژاد در بندرعباس برگزار شد و در آغاز برنامه، مسئول حفاظت اطلاعات ندسا، گزارشی از عملکرد کلان سازمان حفاظت در نیرو ارائه داد و در پایان برنامه نیز به همکاران فعال در حفاظت اطلاعات نیروی دریایی سپاه هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

  برچسب ها :

  نظرات