آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ , Thursday 21 June 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82197
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  با شکست تیم آکادمی امیر محمودآباد/

  ساحل‌پل ایزدشهر قهرمان مسابقات والیبال شد + تصاویر

  تیم والیبال ساحل پل ایزدشهر در مسابقات والیبال جام شهدای مدافع حرم در شهرستان محمودآباد از بین 10 تیم حاضر با شکست تمامی حریفان به مقام قهرمانی دست یافت.

  آوای شمال/ مسابقات والیبال جام سرداران شهید شهرستان محمودآباد و گرامیداشت شهدای مدافع حرم با شرکت ۱۰ تیم که از هفته آخر ماه مبارک رمضان در سالن امام خمینی(ره) آغاز شده بود سه‌شنبه شب در مسابقه پایانی تیم والیبال ساحل پل ایزدشهر با غلبه بر تیم آکادمی امیر به مقام قهرمانی دست یافت.

  در ست نخست بازی با شروع خوب تیم ساحل پل شروع شد و تا امتیاز (۴-۱۲) پیش رفت که تیم آکادمی به خود آمد و یک بازی پایاپای را به نمایش گذاشت ولی بعلت بی دقتی در زدن سرویس سبب جلو افتادن تیم ساحل پل شد که در نهایت این ساحل پل بود که با نتیجه(۲۱-۲۵) در ست اول به برتری رسید.

  در ست دوم سرویس خوب و عدم دریافت تیم آکادمی باعث جلو افتادن چهار امتیازی ساحل پل شد و در ادامه سردرگمی تیم آکادمی و بازی خوب ساحل پل و سرویس هدف‌دار در امتیاز(۲-۷)تیم آکادمی را مجبور به دریافت وقت استراحت کرد.

  تیم ساحل پل علاوه بر سرویس خوب در توپ‌های برگشتی با پاس‌های بهتر و حساب شده صابر نریمان‌نژاد شیرازه تیم حریف را با اسپک‌های مهدی رنجبر به هم ریخت و عدم هماهنگی تیم آکادمی و عقب افتادن در امتیازات و ضعف توپ‌گیری داخل میدان سبب دریافت وقت استراحت دوم در امتیاز(۵-۱۳)شد.

  یکی از مهره‌های خوب این دیدار محمد سعادتی بود که با سرویس هدف‌دار خود امتیازات خوبی برای تیم ساحل پل گرفت و تیم آکادمی را آزار داد و با توجه به جلو افتادن تیم ساحل پل و دقت در زدن سرویس تیم آکادمی باعث شد که تماشاگران بازی بهتری را شاهد باشند.

  در ادامه اختلاف امتیاز به یک امتیاز رسید که دوباره عدم هماهنگی تیمی سبب جلو افتادن ساحل پل شد ولی سرویس‌های هدف‌دار پیام منصوری امتیاز تیم آکادمی را بالا برد ولی بی دقتی سایر بازیکنان تیم آکادمی باعث برتری (۲۰-۲۵) در ست دوم به نفع ساحل پل ایزدشهر شد.

  در ست سوم بازی تا امتیاز(۳-۳) خوب پیش رفت ولی باز مثل دو ست قبلی دریافت ضعیف و بی دقتی تیم آکادمی سبب جلو افتادن تیم ساحل پل در امتیاز(۴-۸) شد که دوباره با سرویس خوب پیام منصوری در چند رفت و برگشت دو تیم در امتیاز(۱۱-۱۱) مساوی شدند.

  در ادامه مسابقه دو تیم پایاپای تا امتیاز ۱۶ پیش رفتند که تجربه بهتر تیم ساحل پل با سرویس مهدی رنجبر سبب سبقت تیم ساحل پل در امتیاز(۱۶-۲۰) شد و آکادمی هرچه تلاش کرد و در زدن سرویس دقت کردند باز نتوانست به ساحل پل برسد که در نهایت (۲۲-۲۵) در ست سوم به برتری رسید که سبب شد برنده این مسابقه با نتیجه سه بر صفر و قهرمان شدن مسابقات شود که جایزه نقدی این دوره را از آن خودشان کردند.

  داوری این دوره از بازی‌ها بر عهده آقایان هابیل جلابی،نعمت رضازاده، بهروزحسین‌زاده،مهرداد محمدیان،سیروس حسین‌زاده،حسین آزادیان،و دانیال توحدی بود.

  جوائز تیم‌های برتر توسط مسعود یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان و پیشکسوتان ورزشی و مسؤولان هیات والیبال شهرستان اهدا شد و از زحمات مسؤولین برگزاری آقایان رضا اصغری، سعید اصغری و عباس دهقان که در این مدت بازی‌ها را به نحو شایسته برگزار کردند،تقدیر کردند.

  اسامی تیم ساحل پل ایزدشهر قهرمان مسابقات:

  مهدی رنجبر،احسان علیزاده،حسین بابایی،صابرنریمان‌نژاد،سعید زروکیان،محمد سعادتی،امیر محمد قاضی

  سرپرست مسعود نصیری سرمربی سعید خلیلی

   

   عکس از: روابط عمومی اداره ورزش و جوانان

   گالری تصاویر:

  photo_2017-07-11_11-10-12 photo_2017-07-11_11-10-13 photo_2017-07-11_11-10-15 photo_2017-07-11_11-10-16 (2) photo_2017-07-11_11-10-17 (2) photo_2017-07-11_11-10-17 photo_2017-07-11_11-10-18 (2) photo_2017-07-11_11-10-18
  <
  >

  برچسب ها :

  نظرات