آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ , Saturday 17 March 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82181
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  ​نام فرزند معاون امنیتی یک استاندار در لیست ۵۴ نفره استخدام های غیرقانونی/ اشرفی: حساسیت خاصی نسبت به این پرونده وجود دارد

  آوای شمال /  سکینه اشرفی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه حکم افرادی که به صورت غیرقانونی در استانداری سیستان و بلوچستان جذب شده اند صادر شده است، اظهار داشت: بررسی های لازم از همه افرادی که با رانت وارد شده اند و بحث خویشاوندی داشته اند، انجام شده است و تصمیم بر […]

  آوای شمال /  سکینه اشرفی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه حکم افرادی که به صورت غیرقانونی در استانداری سیستان و بلوچستان جذب شده اند صادر شده است، اظهار داشت: بررسی های لازم از همه افرادی که با رانت وارد شده اند و بحث خویشاوندی داشته اند، انجام شده است و تصمیم بر این شده که کل افرادی که سال گذشته استخدام شده اند با آنها قرارداد شش ماه تا پایان شهریور ماه منعقد شود.
  وی افزود: به دنبال اجرای مقدمات کار برای برگزاری یک آزمون جامع برای استخدام نیرو در مجموعه استانداری هستیم و تلاش می کنیم این مورد در سایت استانداری راه اندازی شود و کلیه افراد دسترسی دارند در این آزمون شرکت کنند.

  معاون استاندار سیستان و بلوچستان از هماهنگی با اداره اتباع تهران و انعقاد قرارداد شش ماه با ۵۴ نفر از افرادی که به صورت غیرقانونی جذب شده اند خبر داد و گفت: تلاش می کنیم آزمون استخدام را در مرداد ماه برگزار کنیم و این افراد هم که به صورت غیرقانونی جذب شده اند نیز می توانند با شرایط برابر در این آزمون ثبت نام کنند.

  اشرفی با بیان اینکه هیچ امتیازی برای افرادی که به صورت غیرقانونی جذب شده اند بنابر تاکید آقای استاندار وجود ندارد ادامه داد: استاندار سیستان و بلوچستان فردی قانون مدار هستند و حساسیت خاصی نسبت به موضوع استخدام های غیرقانونی دارند و از روز اول ورود بنده به مجموعه استانداری اولین تکلیفی که بر عهده بنده گذاشتند این موضوع بود و ساعت ها در این خصوص جلسه گذاشته شده است و تلاش کردیم که حق کسی ضایع نشود.
  وی در پاسخ به جذب غیرقانونی فرزند معاون امنیتی استاندار و برخی از افراد وابسته به این فرد که به صورت فراقانونی جذب شده اند نیز گفت: ایشان(معاون امنیتی) در خصوص این موضوع ورود پیدا نکرده اند و حتی خبر هم ندارند قرار است در این خصوص چه اتفاقی بیفتد.

  معاون استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: فرزند ایشان نیز اگر حائز رشته های شغلی باشند که در نظر گرفته شده است می توانند در این آزمون شرکت کنند در مجموع به دنبال جذب بهترین ها هستیم.
  وی در خصوص ارتباط برخی از افراد حاضر در روابط عمومی استانداری و روابط آنها با یکی از معاونین استاندار نیز گفت: همه مطالب و موارد به صورت جزئی و ریز مورد واکاوای قرار گرفته است.
  این مسئول تصریح کرد: مرکز برنامه زیری و جذب رشته های شغلی مورد نیاز استانداری و اداره اتباع را مشخص کرده است که در آزمون پیش رو لحاظ خواهد شد.
  گفتنی است در پرونده پرحاشیه استخدام های غیرقانونی نام بسیاری از افراد نزدیک به یکی از معاونین استاندار مشاهده می شود.

  برچسب ها :

  نظرات