آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ , Sunday 18 March 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82115
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرپرست پیشین کمیته بازاریابی و اقتصادی فدراسیون فوتبال می‌گوید که یک دنیا درد در سینه دارد و به زودی آنها را با مردم در میان خواهد گذاشت.

  عابدینی: به اسلامیان گفتم کاش به من بی‌احترامی می‌کردید اما فوتبال را تحقیر نمی‌کردید/ یک دنیا درد در سینه دارم

  در خصوص تصمیم هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای قطع همکاری با او در کمیته بازاریابی و اقتصادی اظهار داشت: در مصاحبه‌ای که دو روز پیش با خبرگزاری تسنیم انجام دادم، به خیلی از مسائل اشاره کردم. روز گذشته هم استعفای خودم را برای محسن صادقی که در دفتر کمیته بازاریابی حضور دارد، ارسال کردم و […]

  در خصوص تصمیم هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای قطع همکاری با او در کمیته بازاریابی و اقتصادی اظهار داشت: در مصاحبه‌ای که دو روز پیش با خبرگزاری تسنیم انجام دادم، به خیلی از مسائل اشاره کردم. روز گذشته هم استعفای خودم را برای محسن صادقی که در دفتر کمیته بازاریابی حضور دارد، ارسال کردم و از او خواستم این استعفا را روی میز مهدی تاج بگذارد. یعنی از روز گذشته استعفا کرده بودم.

  وی افزود: یک یادداشت هم برای محمود اسلامیان ارسال کردم و به او گفتم که صحبت‌هایم را در چند روز آینده خواهم زد. به اسلامیان گفتم که شما، تاج و ساکت بر نمی‌تابید کارها در فدراسیون فوتبال به درستی انجام شود. هر چیزی مدنظر شما نباشد، منکوب می‌کنید و مدیریتی که در پیش گرفته‌اید، باعث می‌شود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال  هم رشد نکنند. دلایلی هم برای این صحبت دارم که به زودی به آنها اشاره خواهم کرد.

  سرپرست پیشین کمیته بازاریابی و اقتصادی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اسلامیان از مصاحبه اخیر او ناراحت شده بود، یادآور شد: در یادداشتی که به آقای اسلامیان ارسال کردم، نوشتم که شما و آقای تاج برای مدیریت فوتبال با آدم‌های خوب و خودی می‌توانید کار کنید و من مثل شما خوب نیستم. نوشتم که تمام برنامه‌های اجرایی و قوی در فدراسیون فوتبال،‌ اگر رنگ و بوی شما و ساکت را نداشته باشد، منکوب می‌شود. برای اسلامیان نوشتم که برای مدیریت دو باشگاه بزرگ کشور به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌اید که آنها هیچ‌گاه رشد نکنند. نوشتم که من باید از عدم صداقت تاج و حرکت‌های پشت پرده اقتصادی دوستان شما که باعث متلاشی شدن فوتبال می‌شود، فریاد بزنم و سرم را به دیوار بکوبم. به آقای اسلامیان گفتم که ای کاش به بنده بی‌احترامی می‌کردید، اما  فوتبال را تحقیر نمی‌کردید. گفتم که یک دنیا درد در این سینه دارم که در دو سه روز آینده به مردم خواهم گفت.

  برچسب ها :

  نظرات