آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ , Monday 18 June 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82113
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: استفاده از پیک‌نیکی برای پخت‌وپز در بالکن منجر به آتش‌سوزی یک منزل مسکونی و محبوس و مصدوم شدن دو خانم جوان شد.

  محبوس شدن ۲ خانم جوان به علت استفاده از پیک‌نیکی در بالکن

  با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان نبرد درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۶:۲۰ امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان نبرد، تقاطع پاسدار گمنام به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی […]

  با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان نبرد درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۶:۲۰ امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان نبرد، تقاطع پاسدار گمنام به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه هشت واحدی بود، در طبقه چهارم در یک واحد ۶۵ متری آتش از قسمت بالکن آغاز شده و در حال سرایت به سایر بخشها بود همچنین بر اثر حادثه دود شدیدی واحد را فرا گرفته و دو خانم جوان داخل منزل محبوس شده بودند.

  وی تصریح کرد: آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش افراد محبوس شده که دچار دودگرفتگی شده بودند را از ساختمان خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند همچنین در ادامه عملیات آتش کاملاً خاموش، اطفا و محل حادثه پس از ایمن‌سازی کامل به ساکنان تحویل داده شد.

  سخنگوی آتش‌نشانی تهران درباره علت حادثه خاطرنشان کرد: بررسی اولیه درباره این حادثه حاکی از آن بود که استفاده از پیک‌نیکی در بالکن برای پخت‌وپز باعث بروز حادثه شده است.

  برچسب ها :

  نظرات