آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82061
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  جانشین فرمانده سپاه گفت: هجمه‌ها علیه سپاه از نظر ما بسیار پیش پا افتاده و ناچیز است و ما به آنها توجهی نمی‌کنیم.

  هجمه‌ها علیه سپاه پیش پا افتاده است

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه سومین همایش ملی تجلی اخلاص و در جمع خبرنگاران در واکنش به هجمه‌های صورت گرفته علیه سپاه، اظهارداشت: معمولا هر وقت سپاه قدرتمند عمل می‌کند و از منافع ملت و انقلاب در مقابل قدرت‌های بزرگ دفاع می‌کند که سرشت و طبیعت سپاه است؛ مورد هجمه‌ استکبار جهانی و […]

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه سومین همایش ملی تجلی اخلاص و در جمع خبرنگاران در واکنش به هجمه‌های صورت گرفته علیه سپاه، اظهارداشت: معمولا هر وقت سپاه قدرتمند عمل می‌کند و از منافع ملت و انقلاب در مقابل قدرت‌های بزرگ دفاع می‌کند که سرشت و طبیعت سپاه است؛ مورد هجمه‌ استکبار جهانی و امتداد داخلی آن قرار می‌گیرد.

  وی ادامه داد: این یک واقعیت است که جریان دارد و تمام شدنی هم نیست. سپاه هم خود را در این میدان بزرگ تقابل با دشمنان می‌بیند و استقامت و تحملش برای عبور از این مسائل را دارد.

  جانشین فرمانده سپاه تصریح کرد: ما به راه خود که همان ساختن یک قدرت نفوذناپذیر و شکست ناپذیر برای جامعه اسلامی ادامه می‌دهیم که راه همان دفاع از مظلومان، مستضعفان جهان اسلام و گرفتن حق آنان از سلطه‌گران است.

  سردار سلامی در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: مسیرمان برای پیشرفت کشور به سمت قله‌های بزرگ ادامه دارد و این هجمه‌ها علیه سپاه از نظر ما موضوعات بسیار پیش پا افتاده و ناچیز است و ما به آن‌ها توجهی نمی‌کنیم چراکه آن‌ها را مانعی برای حرکت خود نمی‌بینیم. اساسا سپاه عادت دارد به مسائل کوچک نگاه نکند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات