آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ , Sunday 24 June 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82013
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا با انتظار سرمایه‌گذاران درباره افزایش نرخ بهره در آمریکا، تقاضا کاهش و قیمت ۵ دلار کاهش یافت.

  قیمت طلا ۵ دلار کاهش یافت/ بازار در انتظار افزایش نرخ بهره در آمریکا

  امروز در بازارهای جهانی قیمت هر اونس طلا با ۵ دلار کاهش نسبت به روز گذشته به قیمت ۱۲۰۷ دلار و ۲۰ سنت معامله شد. قیمت امروز فلز زرد امروز در کمترین زمان به قیمت ۱۲۳۴ دلار و ۳۰ سنت و در بیشترین زمان به قیمت ۱۲۱۲ دلار و ۲۰ سنت به فروش رفت. قیمت […]

  امروز در بازارهای جهانی قیمت هر اونس طلا با ۵ دلار کاهش نسبت به روز گذشته به قیمت ۱۲۰۷ دلار و ۲۰ سنت معامله شد.

  قیمت امروز فلز زرد امروز در کمترین زمان به قیمت ۱۲۳۴ دلار و ۳۰ سنت و در بیشترین زمان به قیمت ۱۲۱۲ دلار و ۲۰ سنت به فروش رفت.

  قیمت این فلز گرانبها امروز نسبت به یک ماه گذشته ۵۹٫۲ دلار و نسبت به یک سال گذشته ۱۵۸٫۲ دلار با کاهش همراه شد.

  در گروه سایر فلزات گرانبها نیز نقره با ۲۹ سنت کاهش به قیمت ۱۵٫۲۹ دلار معامله شد. فلزات پلاتینم و پلادیوم هم افزایش‌هایی به ترتیب ۷ و ۴ دلار را تجربه کردند.

  خبرگزاری رویترز در مورد دلایل کاهش قمیت طلا در بازارهای جهانی نوشت: پس از آنکه آمارهایی از نرخ بیکاری و اشتغال آمریکا منتشر شد، سرمایه‌گذاران به احتمال افزایش نرخ بهره در این کشور امیدوار شدند. در صورتی که آمریکا بخواهد نرخ بهره را در این کشور افزایش دهد، سومین افزایش طی یک سال گذشته خواهد بود.

  بنابراین سرمایه‌گذاران منتظر تصمیم فدرال رزرو در مورد افزایش یا عدم افزایش نرخ بهره در این کشور هستند. افزایش نرخ بهره در این کشور دلار را تقویت و سرمایه‌ها از بخش طلا دور خواهد کرد. انتظار سرمایه‌گذاران باعث کاهش تقاضا در بازارهای جهانی شده و قیمت را کاهش داده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات