آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 82002
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد مطرح کرد:

  کاهش آمار غریق در دریای محمودآباد/ پاکسازی سواحل از سوی شهرداری‌ها جدی گرفته شود

  فرماندار محمودآباد گفت: آمار غرق شدگان دریای شهرستان محمودآباد به نسبت سال‌های گذشته رو به کاهش است.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد که با حضور اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: تعداد غرق شدگان در سال ۹۶ تا کنون به نسبت مشابه سال گذشته دو نفر کاهش داشته و این عدد به رقم ۳ نفر رسیده است.

  وی افزود: در سال ۹۴ به تعداد ۱۷ نفر، سال ۹۵ به تعداد ۱۱ نفر و در امسال نیز روند رو به کاهش را طی می‌کنیم.

  رئیس ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد در ادامه عنوان کرد: استفاده از حداقل امکانات در کنار برنامه‌ریزی دقیق طرح‌های دریا روند کاهش غریق را مدیریت می‌کند و انجام این کارهای جمعی با توجه به محدودیت‌های موجود همدلی و همکاری بیشتر مسئولین مربوطه را می‌طلبد.

  یوسف‌پور با اشاره به فرصت یک هفته‌ای استعلام مجوز دکه‌های ساحلی و طرح‌های دریا از سوی مسئولین مربوطه گفت: هرگونه پلمپ طرح‌ها و دکه‌های ساحلی باید با هماهنگی ستاد ساماندهی سواحل دریا صورت پذیرد و هیچ نهادی نمی‌تواند به طور مستقل به پلمپ این واحدها وارد عمل شود.

  وی گفت: کیفیت در طرح‌های دریا برتر از کمیت آنهاست و تمام مدیران باید پاسخگوی کوچک‌ترین خلل در اجرای طرح‌های دریا و ارائه خدمات به مسافران باشند.

  فرماندار محمودآباد با بیان اینکه برای تبلیغات محیطی، کمیته فرهنگی فعال‌تر عمل کند، خاطرنشان کرد: در بخش محمودآباد بر خلاف بخش سرخ‌رود، کمی و کاستی بسیاری در اطلاع‌رسانی امورات فرهنگی سواحل دریا دیده می‌شود.

  این مسؤول در پایان گفت: پاک‌سازی سواحل دریای محمودآباد نیز توجه بیشتری را توسط شهرداری می‌طلبد و شهرداری‌ها از پاکسازی سواحل نباید غفلت نکنند.

  برچسب ها :

  نظرات