آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8196
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  واکنش رئیس ستاد روحانی به ادعای یک نماینده

  آوای شمال/ «محمد ارشدی» رییس ستادهای مردمی حسن روحانی در انتخابات گذشته از مراجع ذی صلاح خواستار پیگیری این اتهامات شد و افزود: در همین رابطه و با توجه به ادعاهای مطرح شده از فرد اتهام زننده به مراجع قضایی شکایت خواهیم کرد و باید این حرف های کذب در اذهان عمومی نیز روشن شود. […]

  آوای شمال/ «محمد ارشدی» رییس ستادهای مردمی حسن روحانی در انتخابات گذشته از مراجع ذی صلاح خواستار پیگیری این اتهامات شد و افزود: در همین رابطه و با توجه به ادعاهای مطرح شده از فرد اتهام زننده به مراجع قضایی شکایت خواهیم کرد و باید این حرف های کذب در اذهان عمومی نیز روشن شود.
  رییس ستادهای مردمی روحانی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری یادآور شد: هزینه ستادها در سال ۹۲ به صورت خودجوش و مردمی انجام گرفته و ادعاهای بیان شده خلاف واقع و دروغ است؛ این مدعیان بهتر است به گناه کبیره دروغ و تهمت خود را آلوده نکنند.

  وی به حکم اخیر محمد رضا رحیمی و همچنین اعلام محکومیت بدوی انفصال موقت از خدمات دولتی دو نماینده مجلس اشاره کرد و گفت: پس از این اتفاقات که از سوی مسوولان ذیربط و قوه قضاییه صورت گرفت برخی دنبال موج سواری و فرافکنی هستند و انگشت اتهامات خود را این بار به سمت ستادهای انتخاباتی روحانی نشانه گرفته اند.

  رییس ستادهای مردمی روحانی در انتخابات ۹۲ خاطر نشان کرد: صحبت های مطرح شده نشان می دهد این افراد تهمت زننده دنبال لاپوشانی سیاسی و فرافکنی هستند و می خواهند با این حرف های کذب چهره اصلی و مردمی انتخابات را زیر سوال ببرند.

  ارشدی اضافه کرد: تمامی مدارک و فاکتورهای ستاد انتخاباتی مردمی دکتر روحانی مشخص است و حاضریم آن ها را در اذهان عمومی و مراجع ذی صلاح ارایه کنیم؛ این اتهامات هیچ پایه و اساس درستی ندارد و مدعیان باید پاسخ دهند.

  وی از وقوع چنین صحبت هایی در آستانه سالگرد جشن انقلاب ابراز تاسف کرد و گفت: تهمت به ستادهای روحانی و همچنین نزدیکان دولت که به طور شبانه روزی فعالیت می کند فایده ای برای اتهام زنندگان ندارد و این رفتارها تنها قلب مردم و رهبر معظم انقلاب را مکدر می کند؛ امیدواریم مسوولان ذیربط به این ادعاها رسیدگی کنند.

   یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که به تازگی به حکم حجت الاسلام «محمد اشرفی اصفهانی» رییس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری هم انتقاداتی را وارد کرده بوده در تازه ترین اظهار نظر در صفحه مجازی ایستاگرام خود ادعا کرد که بابک زنجانی کمک ۵ میلیاردی به ستادهای انتخاباتی روحانی داشت.

  همچنین روز گذشته «اکبرترکان» مشاور ارشد رییس جمهوری که در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم قائم مقامی ستاد حجت الاسلام حسن روحانی را بر عهده داشت، ادعای دریافت کمک ۵ میلیارد تومانی بابک زنجانی توسط ستاد انتخاباتی رییس جمهور در انتخابات اخیر ریاست جمهوری را فاقد صحت خواند و تکذیب کرد.

  وی درباره پیام اینستاگرامی یکی از نمایندگان تهران گفت: اظهارات برخی از افراد درباره اختصاص ۵ میلیارد تومان از سوی بابک زنجانی به ستاد روحانی در ایام انتخابات، تنها از سوی کسانی مطرح می‎شود که از معاون اول رییس دولت سابق پول گرفته اند و می خواهند با این ترفند نگرش اذهان عمومی را تغییر دهند.

  ترکان گفت: در ستاد آقای روحانی چنین خبرهایی نبوده و هیچ پول هنگفتی برای امور انتخاباتی مصرف نشده است.

  برچسب ها :

  نظرات