آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8190
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  تعیین خطوط مذاکرات از سوی رهبرانقلاب

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر در مسجد جامع شهرستان رباط کریم با بیان اینکه دولت تدبیر و امید به رغم تمام مشکلات تلاش کرده گام‌های منطقی در توسعه و پیشرفت کشور بردارد، اظهارداشت: امیدواریم مذاکرات ایران با گروه ۱+۵ با تعیین خطوطی که […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر در مسجد جامع شهرستان رباط کریم با بیان اینکه دولت تدبیر و امید به رغم تمام مشکلات تلاش کرده گام‌های منطقی در توسعه و پیشرفت کشور بردارد، اظهارداشت: امیدواریم مذاکرات ایران با گروه ۱+۵ با تعیین خطوطی که روز گذشته از سوی رهبری انجام شدف با قدرت پیش برود.
  وی افزود: امروز دولت تدبیر و امید تحت هدایت‌ها و رهنمودهای رهبری برنامه‌ریزی متکی به عقل، خرد و دانش برای اداره کشور در پیش گرفته است.

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: گرچه مشکلات فراوان است و دشمن قیمت نفت را به نصف کاهش داده و تحریم‌ها همچنان وجود دارند اما دولت با درایت و استواری رهبر و مقاومت ملت گام به پیش می‌گذارد.

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با ابراز امیدواری نسبت به برطرف شدن تحریم‌های ظالمانه افزود: اگر مذاکرات به نتیجه مطلوب نرسد ملت ایران راه‌های دیگری را می‌شناسد و امروز دیگر کسی جرات چپ نگاه کردن به ایران را ندارد.

  انصاری ادامه داد: امید است که مذاکرات ایران با گروه ۱+۵ به نتیجه مطلوب برسد تا دولت بتواند برنامه ها و اهدافی که دارد را بهتر محقق گرداند.

  وی دهه مبارک فجر را فرصتی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان دانست و افزود: انقلاب اسلامی طی ۳۶ سالی که از آن می گذرد پیروزی های زیادی به دست آورده و خدمات آن قابل توجه است.

  معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران یک قدرت تعیین کننده در جهان و منطقه است، اظهارداشت: امروز ملت ایران خود تصمیم می‌گیرند چگونه مذاکرات را پیش ببرد، ملت ایران در انقلاب اسلامی حق رای دارند که تا پیش از آن سابقه نداشته است.

  انصاری با انتقاد از کسانی که دستاوردهای انقلاب اسلامی را نادیده می گیرند و قدر بزرگان انقلاب را نمی دانند، گفت: بزرگانی مانند شهید بهشتی و شهید رجایی و آیت الله هاشمی رفسنجانی برای این انقلاب زحمات زیادی کشیده اند و باید قدر آنان را دانست.

  وی همچنین به مشکلات شهرستان رباط کریم اشاره کرد و افزود: مشکلات این شهرستان با کمک مردم و دولت گام به گام برطرف خواهد شد. مسئولان محلی با جمع بندی مشکلات و یاری جستن از بخش خصوصی نسبت به برطرف کردن مشکلات این شهرستان اقدام کنند.

  شهرستان رباط کریم با جمعیتی معادل ۳۵۰ هزار نفر در جنوب غرب استان تهران قرار گرفته است. این شهرستان بیش از ۵۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

  برچسب ها :

  نظرات