آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81754
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری متهمی که با سوء‌ استفاده از تصاویر پسر شاکی قصد آزار و اذیت داشت، خبر داد.

  دستگیری عامل اغفال پسر نوجوان/ سوء‌استفاده از تصاویر خصوصی

  اوای شمال/سرهنگ کاکوان با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در این پرونده متهم با طرح دوستی با فرزندان خانواده و اغفال وی به راحتی به تصاویر خصوصی خانواده دست یافته و با ارسال آنها برای خانواده ایجاد مزاحمت می کرد. وی افزود: با ارجاع پرونده شکایت خانمی به پلیس فتا، وی اظهار داشت که شخص […]

  اوای شمال/سرهنگ کاکوان با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در این پرونده متهم با طرح دوستی با فرزندان خانواده و اغفال وی به راحتی به تصاویر خصوصی خانواده دست یافته و با ارسال آنها برای خانواده ایجاد مزاحمت می کرد.
  وی افزود: با ارجاع پرونده شکایت خانمی به پلیس فتا، وی اظهار داشت که شخص ناشناسی در فضای مجازی از طریق یک خط که به ظاهر مربوط به ایران نیست، مبادرت به ارسال پیام‌هایی با درخواست‌های نامتعارف و غیراخلاقی برای ایشان نموده است.
  این مقام انتظامی ادامه داد: شاکی بیان نمود متهم با نیت سوء و انتقام با اغفال فرزندم از وی تصاویر نامناسبی اخذ کرده و آن تصاویر را برای شاکی ارسال نموده است.
  رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری متهمی که با سوء‌استفاده از تصاویر پسر شاکی قصد آزار و اذیت داشت، خبر داد.
  سرهنگ کاکوان گفت: با توجه به حساسیت موضوع با تلاش کارشناسان پلیس در نهایت موفق به شناسایی متهم شده و با هماهنگی مقام قضایی متهم دستگیر شد.

  وی افزود: متهم به بزه خود معترف و انگیزه را اختلاف با شاکی عنوان نمود، علیهذا پرونده به همراه متهم به دادسرا ارسال گردید.

  سرهنگ کاکوان تاکید کرد: حتما به فرزندان خود در خصوص رعایت موارد ایمنی در فضای سایبر آموزش دهیم و به آنها یاد بدهیم که هیچ‌گونه اطلاعات، تصاویر و فیلم را در این فضا در اختیار دیگران نگذارند.
  رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: پلیس فتا آماده رسیدگی به کلیه شکایت‌ها در فضای مجازی است و در صورت مشاهده موارد مشکوک از طریق سایت پلیس فتا به نشانی  www.cyberpolice.ir قسمت ثبت گزارشات مردمی آن را ثبت و از طریق مراجع قضایی آن را پیگیری نمایید.

   

  برچسب ها :

  نظرات