آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81748
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: مهلت نام نویسی وام ویژه دانشجویان دکتری تا 25 تیرماه تمدید شد.

  تمدید مهلت ثبت‌نام وام ویژه دکتری تا ۲۵ تیرماه

  اوای شمال/ضمن اعلام اینکه مهلت ثبت‌نام وام ویژه دکتری تا ۲۵ تیرماه تمدید شد، گفت: با توجه به استقبال گسترده دانشجویان دکتری و به منظور پوشش حداکثری متقاضیان، مهلت ثبت‌نام وام ویژه دکتری تا ۲۵ تیرماه جاری تمدید شد. یزدان‌پناه اظهار داشت: تا امروز حدود ۱۵ هزار نفر از دانشجویان دکتری برای دریافت این وام ثبت‌نام کردند. با […]

  اوای شمال/ضمن اعلام اینکه مهلت ثبت‌نام وام ویژه دکتری تا ۲۵ تیرماه تمدید شد، گفت: با توجه به استقبال گسترده دانشجویان دکتری و به منظور پوشش حداکثری متقاضیان، مهلت ثبت‌نام وام ویژه دکتری تا ۲۵ تیرماه جاری تمدید شد.

  یزدان‌پناه اظهار داشت: تا امروز حدود ۱۵ هزار نفر از دانشجویان دکتری برای دریافت این وام ثبت‌نام کردند. با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این وام به تمام دانشجویان متقاضی پرداخت خواهد شد.

  وی خاطر نشان کرد: همانطور که قبلا اعلام کردیم به محض تایید و ارسال لیست متقاضیان توسط دانشگاه مربوطه مراحل پرداخت در صندوق آغاز و حداکثر ظرف ۱۵ روز وام پرداخت می‌شود ،تعدادی لیست نیز مربوط به وام تحصیلی دکترا به صندوق ارسال شده که تا پایان همین هفته به حساب دانشجویان واریز می‌شود.

  رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تصریح کرد: میزان وام ویژه دکتری از سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان سال ۹۳ به ۱۱۰ میلیارد تومان در سال جاری افزایش پیدا کرده و تمهیداتی در صندوق رفاه دانشجویان اندیشیده شده که براساس آن به تمام متقاضیان وام تعلق می‌گیرد، بنابراین جای نگرانی از سوی دانشجویان دکتری وجود ندارد.

   

  برچسب ها :

  نظرات