آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , Saturday 16 February 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81690
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  دو تک تیرانداز داعش از سوی بسیج مردمی عراق در بین آوارگان دستگیر شدند.

  تک تیراندازهای فراری داعش در بین آوارگان دستگیر شدند+ تصویر

  اتحاد بسیج مردمی و نیروهای نظامی عراقی برای باز پس گیری خاک عراق از دست تروریست های و پاکسازی مناطق مختلف از وجود داعش همچنان با قوت ادامه دارد، این اتحاد موجب شد چندی پیش موصل یکی از مهمترین و از پرجمعیت ترین شهرهای عراق از چنگ داعش  آزاد شود و مردم این شهر آزادی […]

  اتحاد بسیج مردمی و نیروهای نظامی عراقی برای باز پس گیری خاک عراق از دست تروریست های و پاکسازی مناطق مختلف از وجود داعش همچنان با قوت ادامه دارد، این اتحاد موجب شد چندی پیش موصل یکی از مهمترین و از پرجمعیت ترین شهرهای عراق از چنگ داعش  آزاد شود و مردم این شهر آزادی موصل را علی رغم خرابی ها و ویرانی های فراوان جشن بگیرند.

  فتوحات نیروهای عراقی و ضربات مهلک به داعش در جنگی که پیش رو است نیروهای داعش و سرکردگان آنها را با رعب و وحشت مواجه کرده است به گونه ای که تلاش می کنند هرطور که هست از مهلکه جنگ با عراقی ها جان سالم به در ببرند.

  جا ماندن ساعت یکی از اعضای داعش در مقرش هنگام فرار، رکب زدن سرباز عراقی به تک تیرانداز داعشی برای حمله به وی و مثال هایی از این دست اخبار است که این روزها از زبونی داعش حکایت دارد.

  در تازه ترین اخبار در خصوص فرار اعضای داعش از خاک عراق برخی سایت های خبری نوشته اند نیروهای حشدالشعبی (بسیح مردمی کشور عراق) تصاویری راز از دو تک تیرانداز داعش منتشر کرده که خود را آواره نشان داده و در حال فرار بودند.

  نیروهای حشدالعشبی این دو نفر را شناسایی کرده و دستگیر کردند.

  تک تیراندازهای فراری داعش در بین آوارگان دستگیر شدند+ تصویر

  برچسب ها :

  نظرات