آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8165
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  ۲۲ بهمن صحنه نمایش اقتدار ملت/ لرستانی ها حماسه ای دیگر بیافرینند

  آوای شمال/ هوشنگ بازوند روز دوشنبه در حاشیه افتتاح طرح های دهه فجر پلدختر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم ولایتمدار لرستان با حضور پررنگ در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی بلوغ سیاسی و اجتماعی خود را نشان داده اند. وی افزود: ملت بزرگ ایران و مردم لرستان این بار نیز در راهپیمایی […]

  آوای شمال/ هوشنگ بازوند روز دوشنبه در حاشیه افتتاح طرح های دهه فجر پلدختر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم ولایتمدار لرستان با حضور پررنگ در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی بلوغ سیاسی و اجتماعی خود را نشان داده اند.

  وی افزود: ملت بزرگ ایران و مردم لرستان این بار نیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دشمنان را مایوس و بیعتی دوباره با آرمان‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری کرده و نمایشی از اقتدار و عظمت نظام در برابر جهانیان را به ظهور می رسانند.

  استاندار لرستان یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران را حضور مردم در صحنه دانست و افزود: هیچ انقلابی به این شکل وجود ندارد که مردم هر ساله در صحنه حاضر شوند و با شرکت خود در راهپیمایی ها و انتخابات های مختلف با آرمانهای انقلاب خود تجدید پیمان کنند.

  وی مردم ایران را صاحب اصلی انقلاب اسلامی دانست و گفت: این انقلاب متعلق مردم بوده و هرکجا و در هر موقعیتی هم که تهدیدی برای این انقلاب به وجود آمده خود مردم توانسته اند این تهدیدها را تبدیل به فرصت کنند.

  بازوند افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با تبعیت از رهبری همه نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرده اند.

  استاندار لرستان حضور مردم در صحنه های مختلف اعم از راهپیمایی و انتخابات را مهم ارزیابی کرد و گفت: جمهوری اسلامی رای دادن و مشارکت مردم را ارج نهاده و اصل را حضور مردم در صحنه می داند.

  بازوند با بیان اینکه حضور مردم به عنوان صاحبان انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب است افزود: ۳۶ سال از عمر شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد و هرساله به طور میانگین یک انتخابات برگزار شده است که این امر حکایت از توجه نظام به آرای مردم دارد.

  وی حضور مردم را یک حضور کاملا پررنگ دانست و تصریح کرد: من از همه لرستانی ها می خواهم در راستای استمرار حضور همیشگی خود در صحنه و پررنگ کردن این دستاوردهای عظیم در راهپیمایی روز ۲۲بهمن امسال هرچه باشکوه تر و پرشورتر و به صورت حماسی شرکت کنند.

  برچسب ها :

  نظرات