آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ , Sunday 24 June 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81628
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  امام جمعه شوش گفت: تنها راه مقابله با کشورهایی که قصد دشمنی با ملل مستضعف را دارند، مقاومت است.

  توهین به سلمان فارسی مایه تأسف است/ تنها راه مقابله با دشمنان ملل مستضعف مقاومت است

  آوای شمال/حجت‌الاسلام محمد امام در آستانه سالروز شهادت حضرت حمزه عموی پیامبر اکرم(ص) شهادت ایشان را حاصل کینه‌اندوزی دانست و اظهار کرد: دلی که در خود کینه را نگه دارد دلی بیمار است. وی با اشاره به جایگاه اصحاب پیامبر و تبیین جایگاه سلمان فارسی به عنوان افتخار ایرانیان در علم و ادب، از توهین […]

  آوای شمال/حجت‌الاسلام محمد امام در آستانه سالروز شهادت حضرت حمزه عموی پیامبر اکرم(ص) شهادت ایشان را حاصل کینه‌اندوزی دانست و اظهار کرد: دلی که در خود کینه را نگه دارد دلی بیمار است.

  وی با اشاره به جایگاه اصحاب پیامبر و تبیین جایگاه سلمان فارسی به عنوان افتخار ایرانیان در علم و ادب، از توهین به ساحت مقدس سلمان فارسی ابراز تاسف کرد و افزود: جسارت به سلمان فارسی که ناشی از بی‌اطلاع و عدم شناخت آن صحابه جلیل‌القدر که از افتخارات ما ایرانیان است، بی‌ادبی و بی‌فرهنگی است.

  امام جمعه شوش در ادامه گفت: این شخصی که به این عالم اسلامی توهین کرده است باید پرسید که در چه محیطی بزرگ شده و چگونه تربیت شده است که شخصیت عالم اسلامی سلمان فارسی را مورد تمسخر قرار می‌دهد.

  وی، ۲۲ تیرماه را یاد‌آور آغاز جنگ ۳۳ روزه حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی دانست و افزود: مذاکره و سستی حکام باعث پیش‌روی اسرائیل در سرزمین‌های اسلامی شده بود و فقط مقاومت حزب‌الله توانست خواب نیل تا فرات اسرائیل را متوقف کند.

  امام در پایان تصریح کرد: تنها راه مقابله با کشورهایی که به قصد دشمنی با ملل مستضعف تعامل می‌کنند مقاومت است.

   

  برچسب ها :

  نظرات