آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81596
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز اعلام کرد که روسای جمهوری آمریکا و مصر درباره حل مناقشه قطر تلفنی گفت وگو کردند.

  گفت وگوی ترامپ با رئیس جمهوری مصر

  آوای شمال/رویتروز از واشنگتن، دونالد ترامپ در گفتگوی تلفنی با عبدالفتاح السیسی، آخرین مسائل مربوط به اختلافات میان قطر و برخی کشورهای عربی و به تبع آن افزایش تنش در منطقه خاورمیانه را بررسی کرد. کاخ سفید اعلام کرد که بزودی جزئیات آن را منتشر خواهد کرد، رئیس جمهور آمریکا خواستار مذاکره فعال میان قطر […]

  آوای شمال/رویتروز از واشنگتن، دونالد ترامپ در گفتگوی تلفنی با عبدالفتاح السیسی، آخرین مسائل مربوط به اختلافات میان قطر و برخی کشورهای عربی و به تبع آن افزایش تنش در منطقه خاورمیانه را بررسی کرد.
  کاخ سفید اعلام کرد که بزودی جزئیات آن را منتشر خواهد کرد، رئیس جمهور آمریکا خواستار مذاکره فعال میان قطر و برخی کشورهای عربی به منظور بحران بوجود آمده، شد.
  در این گفتگوی تلفنی، دو رئیس جمهور بر لزوم افزایش تلاش ها برای مبارزه با تروریسم در منطقه تاکید کردند.
  گفتگوی تلفنی ترامپ و السیسی در حالیست که تنش‌ها میان قطر و برخی کشورهای عربی افزایش یافته و امروز (چهارشنبه) وزیران امورخارجه مصر، عربستان، امارات عربی متحده و بحرین در قاهره گردهم آمده‌اند تا درباره بحران قطر و در حالی که چند ساعت به پایان ضرب‌‌الاجل این چهار کشور به دوحه برای پذیرفتن خواسته‌های آنها باقی است، آغاز کردند.
  عربستان، امارات متحده عربی، مصر و بحرین تهدید کرده‌اند اگر قطر به ۱۳ خواسته آنها عمل نکند تحریم‌های بیشتری علیه دوحه وضع خواهند کرد.
  این کشورها خواسته‌های خود را از قطر از طریق کویت به این کشور انتقال دادند، اما گفته می‌شود قطر آنها را رد کرده است.

  برچسب ها :

  نظرات