آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ , Sunday 24 June 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81521
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  در حالی امروز ۶۵۰ واحد مسکن مهر فاز ۵ پردیس افتتاح شد که انبوه‌سازان برای هیچکدام از واحدهای این فاز انباری نساخته‌اند، مسئله‌ای که با اعتراض متقاضیان مسکن مهر مواجه شده است.

  تحویل مسکن مهر بدون “انباری” باعث اعتراض شد

  آوای شمال/امروز پس از سال‌های انتظار سرانجام تعدادی از واحدهای مسکن مهر فاز ۵ پردیس افتتاح شد تا به این ترتیب طلسم این پروژه‌ها با چاشنی درخواست‌های مکرر انبوه‌سازان برای تعدیل قیمت‌ها شکسته شود. مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس از تحویل این واحدها پس از طی فرایند فروش اقساطی از هفته آینده خبر داده است. […]

  آوای شمال/امروز پس از سال‌های انتظار سرانجام تعدادی از واحدهای مسکن مهر فاز ۵ پردیس افتتاح شد تا به این ترتیب طلسم این پروژه‌ها با چاشنی درخواست‌های مکرر انبوه‌سازان برای تعدیل قیمت‌ها شکسته شود.

  مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس از تحویل این واحدها پس از طی فرایند فروش اقساطی از هفته آینده خبر داده است. واحدهایی که به ادعای انبوه‌سازان کیفیت بسیار بهتری نسبت به پروژه‌های ساخته شرکت خارجی که برخی سنگ آنرا به سینه می‌زنند، دارد. گذشته از کیفیت ادعایی سازندگان، واحدهای مذکور یک ایراد اساسی دارند و آن نداشتن انباری است. مسئله‌ای که امروز با اعتراض متقاضیان مسکن مهر مواجه شد و آنرا با معاون وزیر راه و شهرسازی‌(مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید) در میان گذاشتند.

  یکی از متقاضیان مسکن مهر این فاز به خبرنگار تسنیم، گفت: برای هیچکدام از واحدهای فاز ۵ انباری نساخته‌اند و باید یکی از اتاق‌های خواب را تبدیل به انباری کنیم.

  وی افزود: انبوه‌سازان احتمالا به خاطر این‌که چهارتا دیوار را کمتر بسازند و هزینه‌ها کاهش یابد، برای واحدها انباری نساخته‌اند.

  وی ادامه داد:‌این مشکل را با آقای نریمان (معاون وزیر راه و شهرسازی) مطرح کردیم که وی می‌گوید بروید یک واحدی را انتخاب کنید که انباری داشته باشد. بنده هم گفتم در فاز ۵ هیچکدام از واحدهای مسکن مهر انباری ندارند.

  به گزارش تسنیم، انجمن انبوه‌سازان استان تهران (کنسرسیومی متشکل از حدود ۱۶ شرکت) متولی ساخت ۱۰ هزار مسکن مهر پردیس در فازهای ۵ و ۹ هستند. ساخت این واحدها مدت‌ها به دلیل درخواست انبوه‌سازان برای تعدیل قیمت‌ها متوقف شده بود.

  لازم به ذکر است امروز مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس قول مساعد برای حل مشکل نبود انباری را به متقاضیان مسکن مهر داد.

  برچسب ها :

  نظرات