آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 11 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8150
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  آرمانها و اصول انقلاب اسلامی مورد خدشه و مناقشه نیست

  آوای شمال/ حجت الاسلام مجید انصاری عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان بهارستان اظهار داشت: اگر مروری کوتاه بر دستاوردها و آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی داشته باشیم، می بینیم که این نظام در برابر توطئه ها، شیطنت ها و دسیسه های دشمنان داخلی و خارجی همچنان با اقتدار و شایستگی […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام مجید انصاری عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان بهارستان اظهار داشت: اگر مروری کوتاه بر دستاوردها و آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی داشته باشیم، می بینیم که این نظام در برابر توطئه ها، شیطنت ها و دسیسه های دشمنان داخلی و خارجی همچنان با اقتدار و شایستگی ایستاده است.

  این مسئول با اشاره به وفاداری ملت قهرمان کشورمان به آرمان های بلند این نظام و امام راحل عنوان کرد: آرمان های انقلاب اسلامی، آرمانهای بلندی بود که در شعار های محوری و کانونی مردم تجلی پیدا کرد و امروز شکوفا شده است.

  معاون امور مجلس رئیس جمهور ادامه داد: نسل جوان ما باید بداند که مردم به پای این آرمانها خون بهای زیادی دادند و مجموعه این آرمان ها در میثاق ملی مردم یعنی قانون اساسی به عنوان یک بند حقوقی لازم الاجرا تصویب شد.

  انصاری یادآور شد: دستاوردهای انقلاب اسلامی همان آرمان ها و اهدافی هستند که به طور کلی یا جزئی بخشی هایی از آن تحقق پیدا کرده است.

  وی، مهمترین ویژگی اساسی این کشور را در سعادت و شکوفایی دانست و یادآور شد: اصول نظام جمهوری اسلامی ایران اصولی است که ظرفیت تامین سعادت و پویایی جامعه را برای همیشه دارد.

  این مسئول در ادامه از دستاوردهای علمی، فناوری و دیگر  بخش هایی که امروز توانسته کشور در اوج بالندگی به آنها دست یابد، به نیکی یاد کرد و افزود: اگر امروز توانستیم بدون نیاز به کشورهای خارجی به دستاورد عظیم انرژی هسته ای و سایر توفیقات علمی در سطح جهان دست یابیم، همگی مرهون رشادتها و ایستادگی  در مقابل زیادخواهی های غرب بود که ما را امروز در اوج درخشندگی قرار داده است.

  وی خاطرنشان کرد: در رابطه با مسئله هسته ای هم دشمنان به این سادگی تسلیم نمی شوند و تیم هسته ای کشور با قدرت و با حفظ خطوط قرمز نظام در راستای احقاق حقوق مسلم ملت گام بر می دارد و با توجه به وعده رئیس جمهور تا برداشته شدن کامل تحریم ها از دوش مردم پا فشاری خواهیم کرد.

  انصاری با انتقاد از برخی افراد که خواسته و یا ناخواسته درصدد زیر سوال بردن عملکرد تیم هسته ای کشورمان هستند گفت: برخی ها نمی دانم به دنبال چه  مسائلی هستند در حالی که تیم هسته ای کشورمان با اقتدار کامل از حقوق ملت دفاع می کند که همین امر باعث شده که این تیم مورد توجه و حمایت مقام معظم رهبری نیز قرار گیرد.

  در ادامه این مراسم نماینده مردم شهرستانهای رباط کریم و بهارستان در مجلس با گرامیداشت سی و ششمین سالروز پیروی انقلاب اسلامی ایران نیز اظهار داشت: طی انقلاب توطئه و فراز و نشیب های فراوانی را طی کردیم اما با وجود همه این مسائل توانستیم دستاوردهای بسیار عظیمی را در حوزه های مختلف کسب کنیم.

  ابراهیم نکو ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی و نشأت گرفته از تدبیر هوشمندانه بنیانگذار جمهوری اسلامی و حضور آگاهانه مردم است.

  این مسئول با بیان اینکه بزرگترین ارمغان انقلاب اسلامی برای ملت ایران استقلال و امنیت در کشور است، بیان داشت: ایران اسلامی با ابهت و اقتدار در همه عرصه ها نشان داد که همواره با تکیه بر پشتوانه ملت خود در برابر استکبار و نظام سلطه ایستاده است.

  عضو کمیسیون اقتضادی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: ۳۶ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران سپری می شود، با وجود هجمه ها و توطئه های استکبار جهانی، اصول و ارزش های این نظام الهی  و همچنین توفیقات ارزشمند آن در عرصه جهانی روبه افزایش است.

  برچسب ها :

  نظرات