آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ , Friday 20 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81468
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  در راستای تامین امنیت و مبارزه با مواد مخدر، 45 تن مواد افیونی در شیراز امحاء شد.

  امحاء ۴۵ تن مواد مخدر در شیراز

  اوای شمال/در راستای تامین امنیت و مبارزه با مواد مخدر، ۴۵ تن مواد افیونی در شیراز امحاء شد. فرمانده انتظامی استان فارس ظهر امروز در حاشیه امحاء مواد مخدر غیردارویی در سخنانی اظهار داشت: استان فارس ۴ هزار و ۸۰۰ شهید و ۱۲ هزار مجروح برای برقراری امنیت و مبارزه با مواد مخدر تقدیم انقلاب […]

  اوای شمال/در راستای تامین امنیت و مبارزه با مواد مخدر، ۴۵ تن مواد افیونی در شیراز امحاء شد.

  فرمانده انتظامی استان فارس ظهر امروز در حاشیه امحاء مواد مخدر غیردارویی در سخنانی اظهار داشت: استان فارس ۴ هزار و ۸۰۰ شهید و ۱۲ هزار مجروح برای برقراری امنیت و مبارزه با مواد مخدر تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

  سردار احمدعلی گودرزی با اشاره به اینکه مصرف مواد مخدر روانگردان به عنوان زلزله خاموش بنیان خانواده‌ها را در معرض خطر قرار داده است، افزود: بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی از جمله  طلاق  بر اثر مصرف  مواد مخدر صورت گرفته است.

  وی خاطرنشان کرد: یکی از تاکتیک‌ها و تکنیک‌های استکبار جهانی برای منزوی کردن ایران اسلامی ترویج اعتیاد است و در این راستا بیش از ۱۵۰ ماهواره فارسی زبان اقدام به تبلیغ و معرفی فرمول شیمیایی مواد مخدر می‌کنند.

  گودرزی افزود: با تلاش‌های انجام شده در سال گذشته، ۳۴ تن مواد مخدر در فارس کشف و ۱۵ هزار و ۲۰۶  توزیع‌کننده و ۷۸ باند مواد مخدر منهدم شدند که در این راستا چهار شهید نیز تقدیم انقلاب شد.

  فرمانده انتظامی فارس بیان داشت: در سال جاری نیز تاکنون ۱۱ تن مواد مخدر کشف، ۳ هزار و ۹۱۷ خرده‌فروش و توزیع‌کننده مواد مخدر در فارس دستگیر و در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر یکی از نیروهای جان‌برکف نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل آمده است..

  این مقام مسؤول در پایان با بیان اینکه در استان فارس ۲۳۰ هزار نفر مبتلا به این مواد افیونی هستند، اضافه کرد: برای پیشگیری از مصرف موادمخدر باید فرهنگ‌سازی را ابتدا از خانواده، مدرسه و دانشگاه آغاز کرد تا شاهد کاهش این معضل در جامعه اسلامی باشیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات