آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ , Monday 19 March 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81457
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی بیرون راندن ایران از سوریه را اولویت این رژیم دانست و درباره حزب الله لبنان نیز گفت: گمان ندارد در آینده نزدیک جنگ جدیدی بین اسرائیل با حزب‌الله آغاز شود.

  بیرون راندن ایران از سوریه اولویت اسرائیل است

  آوای شمال/«گادی آیزنکوت» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) اظهار داشت «بیرون راندن ایران از سوریه و کاهش نفوذ آن در مرزهای نزدیک اسرائیل» اولویت ویژه‌ای برای آنها دارد. آیزنکوت طی سخنرانی در کمیته نظامی و امور خارجی پارلمان رژیم صهیونیستی «کنست» با تکرار ادعای نقض قطعنامه ۱۷۰۲ شورای امنیت سازمان ملل توسط […]

  آوای شمال/«گادی آیزنکوت» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) اظهار داشت «بیرون راندن ایران از سوریه و کاهش نفوذ آن در مرزهای نزدیک اسرائیل» اولویت ویژه‌ای برای آنها دارد.

  آیزنکوت طی سخنرانی در کمیته نظامی و امور خارجی پارلمان رژیم صهیونیستی «کنست» با تکرار ادعای نقض قطعنامه ۱۷۰۲ شورای امنیت سازمان ملل توسط جنبش «حزب‌الله» لبنان، افزود این گروه تحت پوشش فعالیت‌های غیرنظامی، تحرکات نظامی در جنوب لبنان علیه اسرایئل انجام می‌دهد.

  به نوشته وبگاه «آی۲۴ نیوز» وی ضمن هشدار دوباره درباره اینکه ایران مشغول ایجاد تاسیسات تولید موشک در لبنان برای حزب‌الله است، گفت این گروه هزاران موشک را ذخیره کرده تا در حمله‌ای به رهبری ایران، مراکز اسرائیل را هدف قرار دهد.

  فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی با بیان اینکه اقداماتی که حزب‌الله و ایران انجام می‌دهند، بیش از حد مورد نیاز برای توان بازدارندگی است، اما تاکید کرد که گمان ندارد در آینده‌ای نزدیک جنگ جدیدی با حزب‌الله آغاز شود.

  آیزنکوت همچنین طی پیامی به آمریکا و روسیه مدعی شد بیرون راندن ایران از سوریه و کاهش نفوذ تهران در منطقه باید از شکست دادن داعش هم برای آنها مهمتر باشد.

   

  برچسب ها :

  نظرات