آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81438
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور دام گفت: دو کانتینر از محصولات لبنی ایران به دو ایالت آمریکا صادر شده و اکنون سفارش جدید برای صادرات محصولات لبنی متنوع به آمریکا دریافت کرده‌ایم.

  لبنیات ایران به آمریکا صادر شد

  آوای شمال/حسن رکنی امروز در حاشیه همایش زنبورداری ارگانیک در محل سازمان تعاون روستایی اظهار کرد: برای صادرات در حوزه مرغ و تخم مرغ هیچ محدودیتی در کشور نداریم به طوری که اکنون محصولات ما به دورترین نقاط مانند اروپا و دو ایالت آمریکا صادر می‌شود. براین اساس کشورهای همسایه ما مانند قطر می‌توانند از […]

  آوای شمال/حسن رکنی امروز در حاشیه همایش زنبورداری ارگانیک در محل سازمان تعاون روستایی اظهار کرد: برای صادرات در حوزه مرغ و تخم مرغ هیچ محدودیتی در کشور نداریم به طوری که اکنون محصولات ما به دورترین نقاط مانند اروپا و دو ایالت آمریکا صادر می‌شود. براین اساس کشورهای همسایه ما مانند قطر می‌توانند از این موقعیت استفاده کنند.

  وی در پاسخ به تسنیم گفت: تاکنون دو کانتیتر از محصولات لبنی ما به دو ایالت آمریکا صادر شده و سفارش‌هایی جدیدی نیز گرفته شده است که در حال فراهم آوردن مقدمات لازم برای صادرات آنها هستیم.

  معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور دام ادامه داد: محصولات متنوع لبنی ایران به آمریکا صادر می‌شود و اکنون می‌توانیم در ویترین دو ایالت آمریکا محصولات لبنی ایران را مشاهده کنیم.

  * صادرات مرغ و تخم مرغ دوباره به جریان افتاد

  رکنی تاکید کرد: برای حضور در بازرهای صادراتی باید قیمت محصولات تمام شده کاهش و بهره‌وری افزایش یابد در این زمینه دولت برنامه‌های حمایتی دارد همانطور که سال گذشته افزایش ۱۰۰ هزار تنی در این زمینه بودیم.

  وی در پایان یادآور شد: ۱۲ هزار تن از تولیدات پروتئینی در حوزه طیور و ۲ هزار تن تخم مرغ در سالجاری صادر شده است.

  معاون وزیر جهاد کشاورزی به این نکته نیز اشاره داشت که به دلیل مشکلاتی صادرات مرغ و تخم مرغ ایران متوقف شده بود اما اکنون مشکلی پیش روی صادرات این محصولات وجود ندارد و صادرات در جریان است.

  برچسب ها :

  نظرات