آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , Thursday 19 April 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81405
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  مشهد- ایرنا- مسئولان نهمین مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد روز سه شنبه از حضور خبرنگاران در سومین روز این اجلاس جلوگیری کردند.

  خبرنگاران رابه اجلاس‌جهانی درمشهد راه‌ندادند

  آوای شمال/خبرنگاران رسانه های مختلف از صبح سه شنبه برای حضور در سالن اصلی محل جلسات میهمانان مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در انتظار به سر می برند. این در حالی است که گفته می شود واحد پخش صدا و سیما اکنون در جلسه حضور دارد. مسئول حراست مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون […]

  آوای شمال/خبرنگاران رسانه های مختلف از صبح سه شنبه برای حضور در سالن اصلی محل جلسات میهمانان مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در انتظار به سر می برند.
  این در حالی است که گفته می شود واحد پخش صدا و سیما اکنون در جلسه حضور دارد.
  مسئول حراست مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در خصوص علت برگزاری سومین روز از این مجمع پشت درهای بسته گفت: بحث و گفت وگوهای پیرامون مسائل داخلی کشورهای مختلف از علل ممانعت حضور خبرنگاران در این جلسه است.
  بر اساس اعلام قبلی، برنامه صبح امروز مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد، گزارش عملکرد این اتحادیه در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و انتخاب دبیر کل و اعضای جدید شورای عالی اعلام شده است.
  قرار است آیین اختتامیه نهمین مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد عصر امروز در سالن صبا صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار شود.
  نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیونهای کشورهای اسلامی با حضور ۶۰۰ میهمان داخلی و خارجی و ۲۳۰ شبکه از ۳۶ کشور تا ۱۳ تیر ماه در مشهد ادامه دارد.
  کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی سریع به اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است
  خبرنگار: حسین عباسی** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

  برچسب ها :

  نظرات