آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81050
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: تونل برفی شهرستان ازنا ریزش کرده و تعدادی از مردم در این تونل گرفتار شده‌اند.

  ریزش تونل برفی شهرستان ازنا / تنها یک نفر جان خود را از دست داد

  آوای شمال/  محمدباقر محمدی معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان از ریزش تونل برفی شهرستان ازنا خبر داد و اظهارداشت: امروز حدود ساعت ۱۶ تونل برفی شهرستان ازنا ریزش کرده است. وی با اشاره اعزام تیم ارزیاب اولیه و تیم پشتیبان جمعیت هلال‌احمر لرستان به این منطقه، افزود: تعدادی از مردم در این تونل […]

  آوای شمال/  محمدباقر محمدی معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان از ریزش تونل برفی شهرستان ازنا خبر داد و اظهارداشت: امروز حدود ساعت ۱۶ تونل برفی شهرستان ازنا ریزش کرده است.

  وی با اشاره اعزام تیم ارزیاب اولیه و تیم پشتیبان جمعیت هلال‌احمر لرستان به این منطقه، افزود: تعدادی از مردم در این تونل گرفتارشده‌اند و در حال حاضر اطلاع دقیقی از تلفات این تونل در دست نیست.

  معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان عنوان کرد: ۲ تیم  ۶ نفره جمعیت هلال‌احمر برای امدادرسانی به مصدومان احتمالی تونل برفی ازنا اعزام‌شده است.

  وی بیان کرد: تیم واکنش سریع جمعیت هلال‌احمر استان لرستان نیز در حالت آماده‌باش قرارگرفته است و در صورت نیاز به این منطقه اعزام می‌شود.

  لازم به ذکر است ،  ۲ بالگرد برای نجات جان گردشگران گرفتار در تونل برفی ازنا اعزام شده است.

  ریزش تونل برفی شهرستان ازنا

   

  محسن محمدی معاون فنی فوریت های پزشکی لرستان با اشاره به حادثه ریزش تونل برفی این شهرستان گفت: پیکر یکی از گردشگران توسط نیروهای هلال احمر از تونل برفی ازنا خارج شده است.

  وی افزود:” آ_ ل”  ۱۸ ساله هویت جنازه خارج شده از تونل برفی است.

  ریزش تونل برفی شهرستان ازنا / ۲ نفر کشته شدند / اعزام بالگرد برای نجات گردشگران

   

  اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بخشی از تونل برفی شهرستان ازنا به دلیل گرمای زیاد هوا آوار شده است و تعدادی از هموطنانمان که در حال تردد بوده اند آنجا گیر افتاده اند هنوز آمار دقیق تردد کنندگان مشخص نشده است.

  گروه امداد و نجات با هلیکوپتر به منطقه اعزام شده اند و در حال پیگیری حادثه هستند.

  محمد محمدی فرماندار ازنا گفت : عصر امروز چهار نفر از بومی‌های منطقه ازنا داخل این تونل می‌روند و ازآنجاکه یخ وسط تونل به علت گرمای زیاد نازک می‌شود ریزش می‌کند که ب راثر این ریزش یکی از این چهار نفر جان خود را از دست می‌دهد.

  وی افزود: فرد فوت‌شده برای گرفتن تصویر در وسط تونل می‌رود اما متأسفانه با ریزش تونل در زیر یک آوار حدود ۱۲ متری می‌ماند.

  فرماندار ازنا گفت جنازه این جوان به بیمارستان الیگودرز منتقل‌شده است و بقیه افراد سالم هستند و مشکلی برای آن‌ها به وجود نیامده است.

  **پایان عملیات نجات 
  فرمانده انتظامی ازنا گفت: تنها یک نفر در جریان سقوط برف در تونل برفی گیر کرد که جان خود را از دست داد.

  سرهنگ روح الدین پار یاد گفت: جنازه ” آ _ ل”  جوان اهل شهرستان ازنا که در این حادثه جان باخت توسط اورژانس هوایی الیگودرز به بیمارستان منتقل و عملیات نجات پایان یافت .

  برچسب ها :

  نظرات