آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , Friday 10 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81039
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۸
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  در حالی که بانک های مرکزی مهم جهان امروز این سیگنال را ارسال کردند که دوره پول ارزان به سر آمده، با رشد ارزش استرلینگ، یورو و دلار کانادا، ارزش دلار آمریکا کاهش پیدا کرد.

  دوران “پول ارزان” به سرآمد

  آوای شمال/کاهش ارزش دلار و افت شاخص ها در بازارهای بورس به دلیل مواضع بانک های مرکزی جهان که حکایت از سیاست های پولی انقباضی در اروپا و کانادا داشت موجب شد تا قیمت طلا امروز تقریبا ثابت باشد. قیمت هر اونس طلا امروز با ۰٫۱۲ درصد کاهش به ۱۲۴۳ دلار و ۹۹ سنت رسید. […]

  آوای شمال/کاهش ارزش دلار و افت شاخص ها در بازارهای بورس به دلیل مواضع بانک های مرکزی جهان که حکایت از سیاست های پولی انقباضی در اروپا و کانادا داشت موجب شد تا قیمت طلا امروز تقریبا ثابت باشد.

  قیمت هر اونس طلا امروز با ۰٫۱۲ درصد کاهش به ۱۲۴۳ دلار و ۹۹ سنت رسید. فلز زرد در مسیر ثبت کاهش قیمت حدودا یک درصدی در هفته جاری و افت حدودا ۲ درصدی در ماه ژوئن قرار دارد. در سه ماهه دوم نیز قیمت طلا ۰٫۳ درصد افت داشته است.

  قیمت طلای آمریکا برای تحویل در ماه اوت نیز امروز ۰٫۲۳ درصد افت داشت و به ۱۲۴۲ دلار و ۹۰ سنت رسید.

  در حالی که بانک های مرکزی مهم جهان امروز این سیگنال را ارسال کردند که دوره پول ارزان به سر آمده، با رشد ارزش استرلینگ، یورو و دلار کانادا، ارزش دلار آمریکا کاهش پیدا کرد. این در حالی است که بازارهای سهام آسیایی نیز به دلیل عملکرد ضعیف بازارهای اروپایی و آمریکا با افت مواجه بود.

  بانک های مرکزی مهم جهان این هفته ظاهرا این پیام جمعی را ارسال کردند که سیاست تسهیل کمی دیگر به پایان راه خود رسیده و نرخ های بهره قرار است افزایش پیدا کند.

  ترزا می، نخست وزیر انگلیسروز پنجشنبه توانست تایید پارلمان را برای برنامه سیاسی خود بگیرد.

  در هند همزمان با افزایش میزان تقاضا به دلیل در پیش بودن افزایش مالیات بر فروش، مابه التفاوت قیمت طلا در بازار این کشور این هفته به بالاترین رقم در ۷ ماه و نیم گذشته رسید.

  رشد اقتصادی آمریکا در سه ماهه نخست سال عمدتا به دلیل رشد هزینه های مصرفی کمتر از حد انتظار کند شده و این مسئله اندکی چشم انداز رشد اقتصادی این کشور در سال جاری میلادی را بهبود بخشیده است.

  برچسب ها :

  نظرات