آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 81001
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  تولیت آستان قدس رضوی گفت: قرار بود با حل مسئله هسته‌ای، تحریم‌ها برداشته شود اما دشمن روزبه‌روز تحریم‌ها را بیشتر کرد.

  قرار بود با حل مسئله هسته‌ای تحریم‌ها برداشته شود اما دشمن تحریم‌ها را بیشتر کرد

  حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در مراسم گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام رضا (ع) به نیشابور در بقعه امامزاده محروق این شهرستان اظهار کرد: مهم‌ترین ارزش در سیره و سلوک حضرت امام رضا (ع) و همه امامان و پیشوایان دین، ایستادگی در مقابل قدرت‌های بزرگ و ستمگران و مستکبران است. وی اظهار کرد: شاید […]

  حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در مراسم گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام رضا (ع) به نیشابور در بقعه امامزاده محروق این شهرستان اظهار کرد: مهم‌ترین ارزش در سیره و سلوک حضرت امام رضا (ع) و همه امامان و پیشوایان دین، ایستادگی در مقابل قدرت‌های بزرگ و ستمگران و مستکبران است.

  وی اظهار کرد: شاید روش‌های مقابله و ایستادگی در برابر قدرت‌ها و مستکبران در زمان امامان و پیشوایان دین تغییر داشته است اما ارزش‌ها تغییری نکرده و در اصل مبارزه هیچ تردیدی وجود ندارد.

  عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: برخی می‌گویند چالش با دشمن هزینه دارد، سؤال اینجاست که مگر سازش با دشمن هزینه ندارد، هزینه سازش با ابرقدرت‌ها بسیار بیشتر از هزینه چالش با آنهاست.

  وی افزود: قرار بود با حل مسئله هسته‌ای، تحریم‌ها برداشته شود اما دشمن روزبه‌روز تحریم‌ها را بیشتر کرد و مصوبه مجلس سنای آمریکا نیز بر پایه تشدید تحریم‌ها علیه ایران استوار است.

  وی اظهار کرد: دشمن میثاق‌شکن است و نمی‌توان به آن اعتماد کرد و همان‌طور که حضرت امام رضا (ع) فرمودند، دشمن دست از مؤمنین برنمی‌دارد مگر آنکه آنان از توحید و دینشان دست بردارند.

  تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه امروز در دنیا دو مکتب انتظار و انظلام وجود دارد، گفت: ۷ هزار کانال ماهواره‌ای فعال است تا فرهنگ انظلام را در دنیا القا کند اما امام راحل پرچم فرهنگ انتظار و ظلم‌ستیزی را در جامعه برافراشتند و ما نیز زیر این پرچم قرار گرفته‌ایم.

  رئیسی افزود: مکتب انتظار، مکتب «ما می‌توانیم» است، بنابراین ما می‌توانیم در مقابل استکبار ایستادگی کنیم.

  وی اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی، خداوند در زندگی فردی و اجتماعی مردم ایران حاکم شده است و با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، اجازه نخواهیم داد مستکبران سرنوشت ما را رقم بزنند.

  وی گفت: در کشورهای منطقه اوضاع و شرایط فرق کرده و مجاهدان در راه خدا زمام امور را به دست گرفته‌اند که به امید خدا پیروزی نهایی با مستضعفان جهان است./آ

  برچسب ها :

  نظرات