آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 14 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80992
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  معرفی هیات مدیره استقلال نشان می‌دهد که می توان روی برنامه‌دار بودن باشگاه برای سازه‌های عمرانی و ایده‌های اقتصادی حساب کرد چرا که تصمیم‌های تک نفره تمام می شود.

  پایان عصر تک محوری در باشگاه استقلال

  با معرفی اعضای هیات مدیره استقلال می توان تحلیل ها و برداشت های مختلفی برای آینده این باشگاه متصور شد. اگرچه این انتخاب ها دیر انجام شد و استقلال نقل و انتقالات را سپری کرد و به این ترتیب اعضای هیات مدیره در ترسیم شکل و شمایل سال آینده این تیم نقشی نخواهند داشت اما […]

  با معرفی اعضای هیات مدیره استقلال می توان تحلیل ها و برداشت های مختلفی برای آینده این باشگاه متصور شد. اگرچه این انتخاب ها دیر انجام شد و استقلال نقل و انتقالات را سپری کرد و به این ترتیب اعضای هیات مدیره در ترسیم شکل و شمایل سال آینده این تیم نقشی نخواهند داشت اما باید گفت همین حالا هم این معرفی برای استقلال می تواند مفید باشد. حسین قریب، جواد قراب، عباس ملکی، سیدرضا افتخاری و حسن زمانی ترکیب پنج نفره هیات مدیره استقلال هستند.

  هیات مدیره مولف

  استقلال در بدترین حالت حالا هیات مدیره ای دارد که احتمالا خنثی نیستند و دارای رای هستند و نظر. در واقع استقلال مسیری را می رود که دو سه سالی بود که نمی رفت و در آن مسیر هم افشارزاده و هم افتخاری با اختیار تام و مونولوگ جلو می رفتند اما با هیات مدیره جدید گمان آن می رود که این هیات مدیره تصمیم گیر باشد و مثل مدیران قبلی بی تصمیم نباشد.

  در همین ابتدا از حرف قریب که احتمالا رئیس هیات مدیره استقلال خواهد شد می توان فهمید که قاعده بازی در استقلال عوض شده است. او می گوید تا اولین جلسه هیات مدیره باید صبر کرد تا تکلیف مدیر عامل مشخص شود. هر چند که گمانه زنی ها نشان از ابقای احتمالی افتخاری دارد اما با این حال این حرف موید آن است که هیات مدیره تصمیم می گیرد و دیگر در این باشگاه تاخت و تاز های یک نفره کمتر خواهد بود.

  پایان عصر تک محوری

  شاید مهمترین دلیل توقف رشد استقلال از سازه ها و عمران ها تا کسب جام همین روش مدیریت تک نفره بود که در این باشگاه طی سال های اخیر باب شده اما در هیات مدیره ای که قریب باشد، زمانی ماندگار شده باشد و مدیر اقتصادی هم به سیستم اضافه شده باشد می توان کمک حال بیشتری برای مدیر عامل ایجاد کرد وتصمیم ها را از روی شانه های مدیر عامل برداشت و خطالرسم هایی برای آینده ساخت.

  برنامه های عمرانی و اقتصادی

  در واقع عیب دیروز استقلال این بود که آینده در آن دیده نمی شد و همه چیز معطوف بود به تیم بزرگسالان استقلال و نتایج آن اما شاید از این به بعد این باشگاه بتواند برای سازه های عمرانی و پیشرفت های اقتصادی هم برنامه ریزی هایی داشته باشد.

  هیات مدیره استقلال آخرین بار که تشکیل جلسه داد در تاریخ ۲۱ اسفندماه سال ۹۵ بود که خروجی خاصی هم نداشت اما هفته پیش رو و در روز دوشنبه شاید استارت جدیدی در این زمینه داشته باشیم.

  نگرانی ها برای هیات مدیره

  در میان همه اتفاق های خوبی که ممکن است از اینجا به بعد برای استقلال رخ بدهد نگرانی هم وجود دارد و آن این است که افتخاری، قریب و زمانی هر سه تاکنون نشان داده اند که صاحب ایدئولوژی هایی هستند و این علاوه بر اینکه می تواند به سود استقلال تمام شود می تواند نقطه خطر هم برای استقلال محسوب شود. به هر حال این هیات مدیره شاید مثل هیات مدیره های قبلی بی اثر و کم اثر نباشد و این موضوع می تواند اختلاف هایی را هم در استقلال ایجاد کند. در واقع حالا استقلال هیات مدیره ای دارد که تجربه باشگاه داری دارد و حرف هایش بی پشتوانه نیست.

  برچسب ها :

  نظرات