آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8099
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  بازگشت وحشت‌آفرین شرور تبعیدی به گلوگاه

  آوای شمال/عملیات مأموران پلیس برای به‌دست آوردن ردی از این دزد مسلح با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فرار او از تبعیدگاهش در دستور کار قرار گرفت.بر اساس اعلام پلیس گلوگاه، این مرد خطرناک مدتی پیش به‌خاطر سرقت‌های مسلحانه و اقدامات شرورانه‌اش از سوی پلیس بازداشت و در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته بود. قضات دادگاه […]

  آوای شمال/عملیات مأموران پلیس برای به‌دست آوردن ردی از این دزد مسلح با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فرار او از تبعیدگاهش در دستور کار قرار گرفت.بر اساس اعلام پلیس گلوگاه، این مرد خطرناک مدتی پیش به‌خاطر سرقت‌های مسلحانه و اقدامات شرورانه‌اش از سوی پلیس بازداشت و در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته بود.

  قضات دادگاه نیز با توجه به اتهامات این مرد شرور که هادی نام دارد وی را به تبعید محکوم کرده و او را به چابهار انتقال دادند.
  در حالی‌که با این حکم قضایی به نظر می‌رسید ساکنان شهر از اقدامات تبهکارانه هادی در امان باشند، پلیس گزارش‌هایی از فرار این مرد خطرناک از تبعیدگاه و پنهان شدنش در شهر گلوگاه دریافت کردند.
  باتوجه به این اطلاعات تجسس‌های ویژه پلیسی برای به‌دست آوردن ردی از مخفیگاه این شرور فراری آغاز شد. در حالی‌که تحقیقات مأموران با بن‌بست روبه‌رو شده بود پلیس گزارش‌هایی از اقدامات تازه و خلافکارانه این مرد در چند نقطه از شهر به‌دست آورد.
  بر اساس این گزارش‌ها مرد تبعیدی با فرار از جنوب کشور خود را به تپانچه کمری مسلح کرده و در چند نوبت دست به اقدامات شرارت‌آمیز زده بود.
  در همین راستا دامنه تجسس‌های پلیس در این‌باره گسترده‌تر شد چرا که تعدادی از مردم در شکایت‌های مشابهی اعلام کرده بودند هادی با تپانچه‌اش در شهر آزادانه تردد می‌کند و با اقدامات شرارت‌آمیز و ایجاد درگیری، وحشت به جان مردم و بازاریان انداخته است.
  باتوجه به این یافته‌ها، مأموران تجسس‌های نامحسوسی را برای شناسایی مخفیگاه مرد شرور آغاز کردند تا اینکه دریافتند وی در یک خانه در منطقه حاشیه شهر گلوگاه پنهان شده است.
  بدین‌ترتیب نیروهای پلیس وارد عمل شدند و آنجا را به محاصره خود درآوردند. آنان با اطمینان از اینکه مرد خطرناک در مخفیگاهش است عملیات بازداشت او را آغاز کرده و وی را به دام انداختند.
  در بازرسی از مخفیگاه این متهم فراری مقدار ۲۰ گرم گراس، یک پایپ و مقدار ۲۱ گرم حشیش و یک گرم شیشه بالفافه کشف شد.
  سرهنگ رضوانی فرمانده گلوگاه با اعلام خبر بازداشت این مرد خطرناک گفت: در بررسی سوابق مرد شرور مشخص شد متهم سوابق اخلال در نظم عمومی و شرارت داشته است.
  وی ادامه داد: پلیس با همه توان و قوای خود در راستای تأمین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش می‌کند و به هیچ کسی اجازه نخواهد داد با اقدامات غیرقانونی و خلاف، موجبات برهم زدن نظم عمومی و آسایش مردم را فراهم کنند.

  برچسب ها :

  نظرات