آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 80987
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  با توجه به بازگشت مسافران از سفر، ترافیک در برخی از محورهای مواصلاتی نیمه سنگین گزارش شده است.

  ترافیک سنگین در ۴ محور مواصلاتی کشور/ درخواست پلیس از مسافران برای بازگشت در روز شنبه

  با توجه به آغاز شدن موج بازگشت مسافران از سفر، ترافیک در برخی از محورهای مواصلاتی کشور سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است. در همین رابطه نیز هم اکنون شاهد یک طرفه شدن جاده چالوس و هراز تا تخلیه کامل مسافران هستیم. ترافیک سنگین در ۴ محور مواصلاتی کشور ترافیک در شمال به جنوب […]

  با توجه به آغاز شدن موج بازگشت مسافران از سفر، ترافیک در برخی از محورهای مواصلاتی کشور سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است.

  در همین رابطه نیز هم اکنون شاهد یک طرفه شدن جاده چالوس و هراز تا تخلیه کامل مسافران هستیم.
  ترافیک سنگین در ۴ محور مواصلاتی کشور

  ترافیک در شمال به جنوب محور کرج – چالوس، محدوده های مرزن آباد تا گچسر سنگین گزارش شده است.

  همچنین در محدوده شمال به جنوب محور هراز، محدوده تونل وانا تا آبعلی و شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده کارسالار ترافیک سنگین است.

  در محدوده شمال به جنوب محور رودبار منجیل نیز ترافیک پر حجم است.

  درخواست پلیس از مسافران برای بازگشت در روز شنبه/ یکطرفه شدن چالوس و هراز تا تخلیه کامل ترافیک
  سردار محمد حسین حمیدی  اظهار داشت: در حال حاضر بار ترافیک از خروجی‌های استانهای شمالی به سمت تهران سنگین است. پیش بینی می‌کنیم ترافیک با توجه به حجم مسافرت‌ها تا بامداد روز شنبه سنگین باشد.
  وی ادامه داد: جاده هراز و چالوس از ساعت ۱۵ امروز تا تخلیه ار ترافیکی مسیر به سمت تهران یکطرفه می‌شوند.
  رئیس پلیس راه راهور با اشاره به اینکه رانندگانی که در مسیر بازگشت هستند یا قصد دارند امروز (جمعه) به تهران بازگردند، باید چند برابر زمان‌های عادی در ترافیک بمانند، توصیه کرد: رانندگانی که هنوز اقدام به بازگشت نکرده یا حوصله ترافیک‌های چند ساعته را ندارند، بهتر است بازگشت خود را به روز شنبه موکول کنند تا با حجم کمتری از ترافیک روبرو شوند.
  حمیدی با اعلام اینکه پلیس در بار برگشت هم با تخلفات حادثه سازبرخورد می‌کند، تاکید کرد: با توجه به حجم بالای تردد در برخی جاده‌ها همچنان توصیه ما رانندگی با صبرو حوصله است. رانندگان باید از انحراف به چپ، سبقت و سرعت غیر مجاز خودداری کنند چرا که این تخلفات خط قرمز پلیس است و با متخلفان برخورد می‌شود.
  وی با هشدار به رانندگانی که در مسیرهای یکطرفه تردد می‌کنند، گفت:رانندگان در مسیرهایی که برای تخلیه بار ترافیک یکطرفه می‌شوند، سرعت مطمئنه را رعایت کنند. هراز و چالوس دارای پیچ‌های بسیاری است و با توجه به اینکه مسیر از شمال به جنوب دارای شیب تندی است، می‌تواند در صورت عدم رفایت سرعت و توجه نکردن به جلو باعث بروز حوادثی شود.
  رئیس پلیس راه راهور در مورد آمار تصادفات ناوگان حمل و نقل عمومی در تعطیلات اخیر گفت: در دو حادثه جداگانه دو دستگاه اتوبوس دچار حادثه شدند. در تصادف اول که عصر روز چهارشنبه رخ داد، در کیلومتر ۳۶ آزادراه همدان به تهران به علت تصادف اتوبوس با خودرو پژو پارس دو نفر کشته شدند. این تصادف به علت عدم توجه به جلو رخ داد.
  وی افزود: حادثه دوم بامداد روز پنج در جاده شهرکرد به اصفهان رخ داده و بر اثر آن اتوبوس مسافربری با کامیون ایسوزو برخورد و در جریان آن راننده کامیون مجروح شد. براساس اعلام کارشناسان پلیس راه این تصادف به علت عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده اتوبوس رخ داد.
  ترافیک در محور کرج – چالوس

  بر اساس اعلام پلیس راه راهور ناجا، در حال حاضر در شمال به جنوب محور کرج – چالوس از محدوده‌های دزدبن، هزار چم، سیاه بیشه و سه راهی دیزین ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

  در محدوده شمال به جنوب محور هراز از پارک جنگلی آمل تا تونل شماره یک نیز ترافیک نیمه سنگین است.

  بر اساس اعلام پلیس راه، در محدوده شمال به جنوب محور فیروزکوه از محدوده کارسالار نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

  ممنوع شدن تردد خودروها از رودهن به سمت آمل
  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ امروز جمعه الی ۳ بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه الی ۳ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه است.
  همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه الی ساعت یک بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع است.
  همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه الی یک بامداد روز شنبه از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.
  یک طرفه شدن محور هراز از ساعت ۱۴
  سرهنگ سیاوش محبی، رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: مقرر شده محور هراز از منطقه آب‌اسک به سمت رودهن از ساعت ۱۴ یک طرفه شود.
  وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده است.

  برچسب ها :

  نظرات